STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Česko WU19sobota 27.04.2019; Městská SH ChomutovFinsko WU19
3počet diváků: 2278
začátek 15:30; konec 17:07
Utkání: RXDD-1A05; 1. kolo; Mezinárodní turnaj juniorek - Chomutov
části: 0:1, 1:2, 2:5, střely na branku: 14:15
rozhodčí: Volodar Ilyk, Zolotar Artem
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
19 Kateřina Seemannová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
5 Sofia Mittentag (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část08:53-19 Kateřina Seemannová13 Eliška Trojánková
2.3. část12:50-23 Pavlína Bačová7 Vlaďka Maděrová
3.3. část17:32PS14 Nela Havlínová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:03-19 Suvi Hämäläinen11 Pinja Myllymäki
2.2. část00:24-9 Olivia Pietilä4 Jemina Ruostila
3.2. část18:47-5 Sofia Mittentag21 Maija Väätäjä
4.3. část06:17-19 Suvi Hämäläinen
5.3. část09:14-18 Iida Mettälä19 Suvi Hämäläinen
6.3. část13:35-19 Suvi Hämäläinen13 Ulla Valtola
7.3. část15:08-5 Sofia Mittentag21 Maija Väätäjä
8.3. část17:58-7 Julia Kaan
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část13:3411 Vanessa Rebecca Keprtová2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část18:0020 Viivi Tiilikainen2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
46 Kristýna Janglová43125.0007:10
73 Viktorie Karasová115654.5532:50
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
31 Minnie Heininen1431178.5760:00
30 Edit Rautakoski000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
3 Kristýna Lechnerová (U)000
4 Michaela Kubečková (U)000
5 Kateřina Kovaříková (U)000
7 Vlaďka Maděrová (U)011
9 Eliška Chudá (U)000
10 Lucie Želízková (U)000
11 Vanessa Rebecca Keprtová (U)000
12 Lucie Řezáčová (U)000
13 Eliška Trojánková (U)011
14 Nela Havlínová (U)101
15 Marie Havlíčková (U)000
16 Natálie Houžvičková (U)000
17 Markéta Prontekerová (U)000
19 Kateřina Seemannová (U)101
20 Markéta Lenfeldová (U)000
21 Vendula Maroszová (U)000
22 Kateřina Vachudová (O)000
23 Pavlína Bačová (U)101
HRÁČIGAPTS
3 Erika Laine (U)000
4 Jemina Ruostila (U)011
5 Sofia Mittentag (U)202
6 Sanni Uimarihuhta (U)000
7 Julia Kaan (U)101
8 Emilia Pietilä (U)000
9 Olivia Pietilä (U)101
10 Saara Pilto (U)000
11 Pinja Myllymäki (U)011
13 Ulla Valtola (U)011
14 Anni Räisänen (U)000
15 Milla Ylikojola (U)000
16 Inka Lippojoki (U)000
18 Iida Mettälä (U)101
19 Suvi Hämäläinen (U)314
20 Viivi Tiilikainen (U)000
21 Maija Väätäjä (U)022
22 Elli Kylmäluoma (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Tomáš Martiník - vedoucí
Zuzana Jelínková - asistent trenéra
Lenka Kubíčková - asistent trenéra
Miroslav Brůža - fyzioterapeut
Eva Brožová - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Aki Vilander - trenér
Tapio Hämeen-Anttila - vedoucí
Ville Turunen - asistent trenéra
Niina Lahti - kustod
Henna Hukkanen - kustod