STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Švýcarsko WU19sobota 27.04.2019; Městská SH ChomutovLotyšsko WU19
3počet diváků: 1235
začátek 12:30; konec 14:13
Utkání: RXDD2018/2019-1A04; 1. kolo; Mezinárodní turnaj juniorek - Chomutov
části: 0:0, 0:1, 3:4, střely na branku: 37:13
rozhodčí: Beranová Barbora, Hejnová Lucie
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
22 Dina Koch (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
29 Barbara Rabcevska (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část09:32-15 Rahel Wyss
2.3. část13:14-11 Selma Bergmann22 Dina Koch
3.3. část15:59-11 Selma Bergmann22 Dina Koch
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část05:31-95 Anna Ankudinova
2.3. část01:17-77 Liene Leite95 Anna Ankudinova
3.3. část08:20-55 Laura Gaugere25 Julija Rozite
4.3. část11:02PP55 Laura Gaugere25 Julija Rozite
5.3. část19:59EN11 Simona Grapena55 Laura Gaugere
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část10:2624 Nina Gerber2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část17:3117 Lasma Evele2922 špatné střídání
2.2. část06:3027 Danute Tinkuse2920 hra rukou
3.2. část16:5710 Aurelija Zarina2925 nesportovní chování
4.3. část01:4159 Marta Liba Zameca2903 nadzvedávání hokejky
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
40 Svenja Schöni84450.0060:00
44 Corina Bluzet000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
29 Barbara Rabcevska3433191.1860:00
99 Krista Ruicena000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
2 Leonie Wieland (U)000
4 Jessica Smeds (U)000
8 Arina Loher (U)000
10 Céline Stettler (U)000
11 Selma Bergmann (U)202
12 Seraina Fitzi (U)000
13 Marcia Wick (U)000
14 Chiara Bertini (U)000
15 Rahel Wyss (U)101
17 Jasmin Bieri (U)000
19 Linn Larsson (U)000
20 Sara Christen (U)000
21 Nicole Siegenthaler (U)000
22 Dina Koch (U)022
24 Nina Gerber (U)000
25 Gentiana Behluli (U)000
26 Julia Kradolfer (U)000
31 Vanessa Schmuki (U)000
HRÁČIGAPTS
5 Luize Raseiceva (U)000
10 Aurelija Zarina (U)000
11 Simona Grapena (U)101
12 Darta Derupa (U)000
15 Linda Zunda (U)000
17 Lasma Evele (U)000
19 Kate Meldere (U)000
20 Katrina Kate Fibiga (U)000
21 Egija Katrine Briede (U)000
23 Samanta Berzina (U)000
25 Julija Rozite (U)022
27 Danute Tinkuse (U)000
55 Laura Gaugere (U)213
59 Marta Liba Zameca (U)000
77 Liene Leite (U)101
79 Kristiana Elizabete Krumina (U)000
88 Kristiana Kupla (U)000
95 Anna Ankudinova (U)112
REALIZAČNÍ TÝM
Aldo Casanova - trenér
Aldo Casanova - vedoucí
Christine Zimmermann - asistent trenéra
Myrtha Krähenbühl - fyzioterapeut
Amos Coppe - asistent trenéra
Niculin Parli - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Jurijs Fedulovs - trenér
Jurijs Fedulovs - vedoucí
Peteris Stepitis - asistent trenéra
Lilita Lazdina - lékař
Gundega Immere - ostatní