STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Česko WU19pátek 26.04.2019; Městská SH ChomutovLotyšsko WU19
11počet diváků: 1782
začátek 15:30; konec 17:15
Utkání: RXDD2018/2019-1A03; 1. kolo; Mezinárodní turnaj juniorek - Chomutov
části: 0:1, 5:1, 6:0, střely na branku: 30:12
rozhodčí: Volodar Ilyk, Zolotar Artem
delegát: Hora Radek; známka: 6
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část01:12-20 Markéta Lenfeldová23 Pavlína Bačová
2.2. část02:36-19 Kateřina Seemannová21 Vendula Maroszová
3.2. část07:56-17 Markéta Prontekerová
4.2. část10:49-3 Kristýna Lechnerová4 Michaela Kubečková
5.2. část11:00-5 Kateřina Kovaříková12 Lucie Řezáčová
6.3. část09:27-17 Markéta Prontekerová
7.3. část10:28-23 Pavlína Bačová
8.3. část16:02-22 Kateřina Vachudová20 Markéta Lenfeldová
9.3. část18:11PP19 Kateřina Seemannová14 Nela Havlínová
10.3. část19:37-10 Lucie Želízková14 Nela Havlínová
11.3. část19:57-4 Michaela Kubečková21 Vendula Maroszová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část07:50-25 Julija Rozite11 Simona Grapena
2.2. část18:09-95 Anna Ankudinova
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část12:116 Natálie Hurníková2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část02:0679 Kristiana Elizabete Krumina2907 nedovolené vrážení
2.3. část17:0295 Anna Ankudinova2919 hra na zemi
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
46 Kristýna Janglová1221083.3360:00
73 Viktorie Karasová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
99 Krista Ruicena96333.3320:00
29 Barbara Rabcevska2151676.1940:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
2 Pavla Pejzlová (O)000
3 Kristýna Lechnerová (U)101
4 Michaela Kubečková (U)112
5 Kateřina Kovaříková (U)101
6 Natálie Hurníková (U)000
7 Vlaďka Maděrová (U)000
10 Lucie Želízková (U)101
12 Lucie Řezáčová (U)011
13 Eliška Trojánková (U)000
14 Nela Havlínová (U)022
15 Marie Havlíčková (U)000
16 Natálie Houžvičková (U)000
17 Markéta Prontekerová (U)202
19 Kateřina Seemannová (U)202
20 Markéta Lenfeldová (U)112
21 Vendula Maroszová (U)022
22 Kateřina Vachudová (O)101
23 Pavlína Bačová (U)112
HRÁČIGAPTS
5 Luize Raseiceva (U)000
10 Aurelija Zarina (U)000
11 Simona Grapena (U)011
12 Darta Derupa (U)000
15 Linda Zunda (U)000
17 Lasma Evele (U)000
19 Kate Meldere (U)000
20 Katrina Kate Fibiga (U)000
21 Egija Katrine Briede (U)000
23 Samanta Berzina (U)000
25 Julija Rozite (U)101
27 Danute Tinkuse (U)000
55 Laura Gaugere (U)000
59 Marta Liba Zameca (U)000
77 Liene Leite (U)000
79 Kristiana Elizabete Krumina (U)000
88 Kristiana Kupla (U)000
95 Anna Ankudinova (U)101
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Petr Hložanka - vedoucí
Eva Brožová - fyzioterapeut
Zuzana Jelínková - asistent trenéra
Lenka Kubíčková - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Jurijs Fedulovs - trenér
Dace Grizane - vedoucí
Peteris Stepitis - asistent trenéra
Lilita Lazdina - lékař
Gundega Immere - ostatní