STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Švýcarsko WU19pátek 26.04.2019; Městská SH ChomutovFinsko WU19
1počet diváků: 738
začátek 12:30; konec 14:12
Utkání: RXDD2018/2019-1A02; 1. kolo; Mezinárodní turnaj juniorek - Chomutov
části: 0:7, 0:1, 1:0, střely na branku: 6:18
rozhodčí: Beranová Barbora, Hejnová Lucie
delegát: Hora Radek; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
40 Svenja Schöni (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
19 Suvi Hämäläinen (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část05:54-19 Linn Larsson2 Leonie Wieland
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:50-11 Pinja Myllymäki19 Suvi Hämäläinen
2.1. část09:03-4 Jemina Ruostila13 Ulla Valtola
3.1. část11:13-4 Jemina Ruostila9 Olivia Pietilä
4.1. část11:34-19 Suvi Hämäläinen
5.1. část14:22-19 Suvi Hämäläinen18 Iida Mettälä
6.1. část16:25-11 Pinja Myllymäki7 Julia Kaan
7.1. část19:04-5 Sofia Mittentag15 Milla Ylikojola
8.2. část14:34-5 Sofia Mittentag6 Sanni Uimarihuhta
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část13:0820 Sara Christen2907 nedovolené vrážení
2.2. část16:4014 Chiara Bertini2901 sekání
3.3. část08:1422 Dina Koch2908 vražení zády
4.3. část15:3421 Nicole Siegenthaler2902 blokování hokejky
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část07:154 Jemina Ruostila2901 sekání
2.2. část13:4119 Suvi Hämäläinen2903 nadzvedávání hokejky
3.3. část00:0012 Cira Virta2922 špatné střídání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
40 Svenja Schöni1881055.5660:00
44 Corina Bluzet000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Emma Mannila61583.3360:00
31 Minnie Heininen000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
2 Leonie Wieland (U)011
4 Jessica Smeds (O)000
8 Arina Loher (U)000
10 Céline Stettler (O)000
11 Selma Bergmann (U)000
12 Seraina Fitzi (U)000
13 Marcia Wick (U)000
14 Chiara Bertini (O)000
15 Rahel Wyss (U)000
17 Jasmin Bieri (U)000
19 Linn Larsson (U)101
20 Sara Christen (O)000
21 Nicole Siegenthaler (U)000
22 Dina Koch (O)000
24 Nina Gerber (U)000
25 Gentiana Behluli (U)000
26 Julia Kradolfer (U)000
31 Vanessa Schmuki (O)000
HRÁČIGAPTS
4 Jemina Ruostila (U)202
5 Sofia Mittentag (U)202
6 Sanni Uimarihuhta (U)011
7 Julia Kaan (U)011
8 Emilia Pietilä (U)000
9 Olivia Pietilä (U)011
10 Saara Pilto (U)000
11 Pinja Myllymäki (U)202
12 Cira Virta (U)000
13 Ulla Valtola (U)011
14 Anni Räisänen (U)000
15 Milla Ylikojola (U)011
17 Aada Heikkinen (U)000
18 Iida Mettälä (U)011
19 Suvi Hämäläinen (U)213
20 Viivi Tiilikainen (U)000
21 Maija Väätäjä (U)000
22 Elli Kylmäluoma (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Aldo Casanova - trenér
Amos Coppe - vedoucí
Christine Zimmermann - asistent trenéra
Myrtha Krähenbühl - fyzioterapeut
Aldo Casanova - trenér
REALIZAČNÍ TÝM
Aki Vilander - trenér
Tapio Hämeen-Anttila - vedoucí
Matti Pienihäkkinen - trenér
Hannu Santanen - trenér
Liisa Kokkonen - trenér
Niina Lahti - kustod
Henna Hukkanen - kustod