STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Česko WU19čtvrtek 25.04.2019; Městská SH ChomutovŠvýcarsko WU19
8počet diváků: 03
začátek 20:00; konec 21:44
Utkání: RXDD-1A01; 1. kolo; Mezinárodní turnaj juniorek - Chomutov
části: 1:1, 4:1, 3:1, střely na branku: 20:22
rozhodčí: Volodar Ilyk, Zolotar Artem
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část15:21-12 Lucie Řezáčová10 Lucie Želízková
2.2. část06:12-5 Kateřina Kovaříková9 Eliška Chudá
3.2. část09:59-5 Kateřina Kovaříková3 Kristýna Lechnerová
4.2. část12:15-9 Eliška Chudá5 Kateřina Kovaříková
5.2. část16:18-12 Lucie Řezáčová17 Markéta Prontekerová
6.3. část01:11-5 Kateřina Kovaříková9 Eliška Chudá
7.3. část04:33-4 Michaela Kubečková21 Vendula Maroszová
8.3. část10:11-10 Lucie Želízková12 Lucie Řezáčová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:13-25 Gentiana Behluli11 Selma Bergmann
2.2. část12:54-11 Selma Bergmann24 Nina Gerber
3.3. část17:07-2 Leonie Wieland19 Linn Larsson
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část08:515 Kateřina Kovaříková2901 sekání
2.3. část02:2712 Lucie Řezáčová2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
73 Viktorie Karasová2231986.3660:00
46 Kristýna Janglová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
44 Corina Bluzet2081260.0060:00
40 Svenja Schöni000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
2 Pavla Pejzlová (O)000
3 Kristýna Lechnerová (U)011
4 Michaela Kubečková (U)101
5 Kateřina Kovaříková (U)314
6 Natálie Hurníková (U)000
7 Vlaďka Maděrová (U)000
9 Eliška Chudá (U)123
10 Lucie Želízková (U)112
11 Vanessa Rebecca Keprtová (U)000
12 Lucie Řezáčová (U)213
13 Eliška Trojánková (U)000
14 Nela Havlínová (U)000
15 Marie Havlíčková (U)000
16 Natálie Houžvičková (U)000
17 Markéta Prontekerová (U)011
21 Vendula Maroszová (U)011
22 Kateřina Vachudová (O)000
23 Pavlína Bačová (U)000
HRÁČIGAPTS
2 Leonie Wieland (U)101
4 Jessica Smeds (U)000
8 Arina Loher (U)000
10 Céline Stettler (U)000
11 Selma Bergmann (U)112
12 Seraina Fitzi (U)000
13 Marcia Wick (U)000
14 Chiara Bertini (U)000
15 Rahel Wyss (U)000
17 Jasmin Bieri (U)000
19 Linn Larsson (U)011
20 Sara Christen (U)000
21 Nicole Siegenthaler (U)000
22 Dina Koch (U)000
24 Nina Gerber (U)011
25 Gentiana Behluli (U)101
26 Julia Kradolfer (U)000
31 Vanessa Schmuki (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Petr Hložanka - vedoucí
Zuzana Jelínková - asistent trenéra
Lenka Kubíčková - asistent trenéra
Filip Saidl - ostatní
Miroslav Brůža - fyzioterapeut
Eva Brožová - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM