STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkoviceneděle 05.05.2019; SH TJ ZnojmoFbC Hradec Králové A
6počet diváků: 1032
začátek 11:10; konec 12:20
Utkání: 8XSA2018/2019-4C01; 4. kolo; MČR žáků 2019
části: 2:0, 2:0, 2:2, střely na branku: 0:0
rozhodčí: Obalil Jiří, Pivoda Martin
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
63 Jakub Galia (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
68 Michal Kunart (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:58-21 Martin Gattnar71 Adam Palčinský
2.1. část08:09-71 Adam Palčinský65 Adam Zubek
3.2. část04:10-68 Šimon Bartoš
4.2. část08:10-71 Adam Palčinský65 Adam Zubek
5.3. část03:35-71 Adam Palčinský63 Jakub Galia
6.3. část03:52-72 Marek Krmášek
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část05:37-97 Filip Nerad96 Jan Košek
2.3. část07:00-71 David Štaier86 Patrik Strejcius
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Ondřej Glogar02-2030:00
28 Martin Blažek000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
98 Jakub Moravec06-6030:00
39 David Slezák000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
7 Nikolas Vizváry (U)000
21 Martin Gattnar (U)101
30 Ondřej Jankovský (U)000
55 Vojtěch Valigůra (U)000
59 Filip Novotný (U)000
61 Lukáš Fukala (U)000
63 Jakub Galia (U)011
65 Adam Zubek (U)022
66 Dominik Vinárek (U)000
68 Šimon Bartoš (U)101
71 Adam Palčinský (U)314
72 Marek Krmášek (U)101
77 Viktor Karásek (U)000
80 Dan Peterek (U)000
HRÁČIGAPTS
11 Aleksandr Petečela (U)000
28 Filip Vozár (U)000
63 Marian Naar (O)000
68 Michal Kunart (U)000
69 Radim Bleha (U)000
71 David Štaier (U)101
74 Vítek Ryba (U)000
77 Tomáš Jerge (U)000
80 Lukáš Klouček (U)000
86 Patrik Strejcius (U)011
89 Jakub Wolf (U)000
90 Filip Jan (O)000
91 Dominik Schlappl (O)000
95 Denis Polák (U)000
96 Jan Košek (U)011
97 Filip Nerad (U)101
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Sedlák - trenér
Radim Galia - vedoucí
Michaela Hanzesová - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Krejčí - trenér
Tomáš Krejčí - vedoucí
Mates Michal (26.12.1986) - licence B - asistent trenéra
Jareš Martin (15.04.1968) - licence B - fyzioterapeut