STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
Kanonýři Kladnopátek 30.08.2019; SH BIOS KladnoFbŠ Bohemians
4počet diváků: 11013
začátek 19:00; konec 21:00
Utkání: 8XMP-2BV04; 2. kolo; Pohár Českého florbalu
části: 2:5, 1:6, 1:2, střely na branku: 17:65
rozhodčí: Hejzlar David, Weissgráb Lukáš
delegát: Kalanin Marek; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
20 Filip Ullmann (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
30 Tomáš Hyršl (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část07:29-6 Dominik Janda19 Ondřej Riebauer
2.1. část19:54-11 Michal Skuhrovec85 Jan Louvar
3.2. část10:35-3 Joel Ahlin19 Ondřej Riebauer
4.3. část08:50-20 Filip Ullmann
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:17-61 Viktor Kopecký3 Vojtěch Zezulka
2.1. část12:55-41 Matěj Pěnička61 Viktor Kopecký
3.1. část13:01-99 Jakub Šárka3 Vojtěch Zezulka
4.1. část15:28-21 Jakub Buršík13 Michal Vojtíšek
5.1. část17:09-61 Viktor Kopecký41 Matěj Pěnička
6.2. část03:06-61 Viktor Kopecký7 Patrik Šebek
7.2. část03:26-15 Dominik Šimáně9 Matyáš Krebner
8.2. část07:42PP84 Marek Ďopan30 Tomáš Hyršl
9.2. část09:31-9 Matyáš Krebner99 Jakub Šárka
10.2. část15:00PP7 Patrik Šebek9 Matyáš Krebner
11.2. část18:31-61 Viktor Kopecký41 Matěj Pěnička
12.3. část17:44-81 Filip Forman7 Patrik Šebek
13.3. část19:12SH13 Michal Vojtíšek21 Jakub Buršík
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část05:439 Dušan Přívara2911 bránění ve hře
2.2. část13:1817 Aleksander Trofimov2919 hra na zemi
3.3. část10:4093 Matěj Stůj2901 sekání
4.3. část15:3717 Aleksander Trofimov2919 hra na zemi
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část09:5477 Daniel Cabejšek2901 sekání
2.2. část15:0968 Lukáš Kuncman2907 nedovolené vrážení
3.3. část12:027 Patrik Šebek2903 nadzvedávání hokejky
4.3. část18:0368 Lukáš Kuncman2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
99 Ondřej Lupoměch5584785.4542:39
74 Oskar Blaha105550.0017:21
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Tomáš Hyršl1741376.4760:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
3 Joel Ahlin (U)101
6 Dominik Janda (U)101
9 Dušan Přívara (U)000
11 Michal Skuhrovec (U)101
17 Aleksander Trofimov (U)000
19 Ondřej Riebauer (U)022
20 Filip Ullmann (O)101
23 Lukáš Netrefa (U)000
44 Tomáš Nushart (U)000
46 Vojtěch Pfaur (U)000
67 David Sachr (U)000
70 Vojtěch Novák (U)000
77 Vojtěch Teslík (U)000
85 Jan Louvar (U)011
93 Matěj Stůj (U)000
95 Tomáš Svačinka (O)000
97 Sebastian Andersson (U)000
HRÁČIGAPTS
3 Vojtěch Zezulka (O)022
7 Patrik Šebek (U)123
9 Matyáš Krebner (U)123
12 Mikuláš Forman (U)000
13 Michal Vojtíšek (O)112
15 Dominik Šimáně (O)101
21 Jakub Buršík (U)112
23 Filip Folauf (U)000
37 Jan Horák (O)000
41 Matěj Pěnička (U)123
61 Viktor Kopecký (U)415
66 Patrik Kieler (U)000
68 Lukáš Kuncman (O)000
71 Tomáš Otcovský (U)000
77 Daniel Cabejšek (U)000
81 Filip Forman (U)101
84 Marek Ďopan (O)101
88 Adam Růžek (U)000
99 Jakub Šárka (U)112
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Pazdera - trenér
David Burda - vedoucí
Buk Jan (05.06.1990) - licence B - asistent trenéra
Minář Stanislav (28.10.1985) - licence B - asistent trenéra
Jan Pechr - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Michal Jedlička - trenér
Martin Forman - vedoucí
Forman Martin (02.09.1992) - licence C - asistent trenéra
Brosch Marek (25.06.1977) - licence B - asistent trenéra
Slavík Václav - vedoucí
Vojtěch Typl - fyzioterapeut