STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
DDM Praha 10sobota 31.08.2019; SH SPORTaS u Koldomu LitvínovFlorbalová akademie MB
4počet diváků: 188
začátek 10:00; konec 11:19
Utkání: 8XWP-1C01; 1. kolo; Pohár Českého florbalu žen
části: 1:3, 2:3, 1:2, střely na branku: 14:25
rozhodčí: Trávníčková Tereza, Chleborád Tomáš
delegát: Mádr Tomáš; známka: 5
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
69 Tereza Macounová (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
85 Eliška Horáková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:48-2 Lucie Smutná13 Zuzana Kodrová
2.2. část04:54-13 Zuzana Kodrová2 Lucie Smutná
3.2. část06:17-2 Lucie Smutná56 Gabriela Pechrová
4.3. část10:57-2 Lucie Smutná15 Adéla Valentová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:30-37 Michaela Fellerová85 Eliška Horáková
2.1. část10:54OG9 Sára Vašková
3.1. část13:23-37 Michaela Fellerová63 Barbora Doležálková
4.2. část04:42-85 Eliška Horáková24 Kateřina Kvapilová
5.2. část07:53PP40 Eliška Mrázková18 Tereza Kabátová
6.2. část11:00-85 Eliška Horáková24 Kateřina Kvapilová
7.3. část08:46-85 Eliška Horáková23 Jitka Šnejdarová
8.3. část11:25-34 Kristýna Sobotková63 Barbora Doležálková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část07:059 Sára Vašková2911 bránění ve hře
2.3. část05:0756 Gabriela Pechrová2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
69 Tereza Macounová2581768.0045:00
90 Daniela Sklenářová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
39 Marie Topolová1441071.4345:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
2 Lucie Smutná (U)314
8 Dana Husáková (O)000
9 Sára Vašková (O)000
12 Jana Fořtová (O)000
13 Zuzana Kodrová (U)112
15 Adéla Valentová (U)011
25 Karolína Doležalová (O)000
56 Gabriela Pechrová (U)011
77 Andrea Suchánková (U)000
84 Jana Melounová (U)000
HRÁČIGAPTS
18 Tereza Kabátová (U)011
23 Jitka Šnejdarová (U)011
24 Kateřina Kvapilová (U)022
34 Kristýna Sobotková (U)101
36 Kristýna Viktorová (U)000
37 Michaela Fellerová (U)202
40 Eliška Mrázková (U)101
41 Kristýna Zelená (O)000
54 Monika Žapková (O)000
63 Barbora Doležálková (U)022
85 Eliška Horáková (U)314
88 Irena Palatínusová (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
David Sádlík - vedoucí
Jan Blažek - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Radek Novák - vedoucí