STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
Florbal Chomutovsobota 31.08.2019; SH SPORTaS u Koldomu LitvínovSK BIVOJ LITVÍNOV
3počet diváků: 584
začátek 11:30; konec 12:55
Utkání: 8XWP-1C02; 1. kolo; Pohár Českého florbalu žen
části: 2:2, 0:2, 1:0, střely na branku: 21:25
rozhodčí: Trávníčková Tereza, Chleborád Tomáš
delegát: Mádr Tomáš; známka: 5
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
66 Lucie Kopýtková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
77 Laura Vytrhlíková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:41-12 Kateřina Oličová66 Lucie Kopýtková
2.1. část09:18-19 Viktorie Schoberová6 Eliška Šidlochová
3.3. část02:29-69 Denisa Ulčová66 Lucie Kopýtková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:53-33 Karolína Slavíková77 Laura Vytrhlíková
2.1. část12:36PS77 Laura Vytrhlíková
3.2. část11:03-77 Laura Vytrhlíková
4.2. část12:59SH33 Karolína Slavíková77 Laura Vytrhlíková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část04:2812 Kateřina Oličová2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část12:0086 Leona Tancošová2924 zdržování hry
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
68 Aneta Blahníková2542184.0045:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
9 Tereza Soukupová2131885.7145:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
6 Eliška Šidlochová (O)011
9 Dominika Klímová (O)000
10 Lenka Čiháková (U)000
11 Natálie Janouchová (U)000
12 Kateřina Oličová (U)101
16 Daniela Kornalíková (O)000
19 Viktorie Schoberová (U)101
22 Eliška Reissová (U)000
25 Barbora Suková (U)000
26 Klára Svobodová (O)000
63 Karin Binková (U)000
66 Lucie Kopýtková (U)022
69 Denisa Ulčová (U)101
91 Veronika Bímová (U)000
HRÁČIGAPTS
3 Jana Arazimová (O)000
4 Denisa Pechánková (O)000
14 Lenka Svobodová (U)000
33 Karolína Slavíková (U)202
48 Andrea Sára Šulcová (O)000
66 Lucie Fleišerová (U)000
71 Markéta Bártová (U)000
77 Laura Vytrhlíková (U)224
86 Leona Tancošová (U)000
88 Kristýna Střihavková (U)000
96 Eliška Černá (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Novák - trenér
Martin Blahník - vedoucí
David Matula - ostatní
Helena Cimemanová - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Vadim Všetula - trenér
Eliška Černá - vedoucí
Černá Eliška (05.01.1996) - licence D - asistent trenéra