STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBC 4CLEAN Česká Lípapondělí 16.09.2019; ZS Česká LípaTatran Teka Střešovice
4počet diváků: 5605
začátek 17:35; konec 19:24
Utkání: 8XM1-A003; 1. kolo; Superliga florbalu
části: 0:0, 2:0, 2:5, střely na branku: 32:43
rozhodčí: Nábělek Jakub, Štengl Radek
delegát: Kalanin Marek; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
30 Ivan Ponomarev (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
37 Matěj Havlas (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část04:37-4 Milan Tichý36 Radek Matějíček
2.2. část19:02-9 Marek Dzierža44 Petr Novotný
3.3. část12:03-44 Petr Novotný4 Milan Tichý
4.3. část19:32SH4 Milan Tichý27 Jakub Karel
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část04:22-8 Jonáš Kreysa70 Milan Meliš
2.3. část12:24-88 Martin Šindelář37 Matěj Havlas
3.3. část14:48-29 Filip Langer8 Jonáš Kreysa
4.3. část15:10-37 Matěj Havlas88 Martin Šindelář
5.3. část18:47EN37 Matěj Havlas
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část18:4750 Štěpán Slaný5909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Ivan Ponomarev4243890.4858:45
1 Jan Dvořák000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
45 Lukáš Kříž3242887.5060:00
33 Martin Frühbauer000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Milan Tichý (O)21320:452331
9 Marek Dzierža (U)10120:222221
12 Lukáš Mlejnek (O)00018:57210-1
15 Jakub Knespl (U)00000:0000
18 Jan Spilka (U)00015:59161-1
23 Tomáš Kadlec (O)00023:16242-1
26 Jan Hřebřina (U)00023:30242-3
27 Jakub Karel (U)01119:422210
29 Jan Merlíček (U)00016:081701
36 Radek Matějíček (U)01116:081711
39 Drahoslav Pastor (O)00000:0000
40 Josef Hanzalík (U)00001:35100
44 Petr Novotný (U)11220:222241
50 Štěpán Slaný (O)00021:55234-3
55 Jakub Jirsa (U)00017:021910
77 Radek Krajcigr (U)00024:10256-2
84 Jiří Vlček (U)00016:201812
88 Jaromír Ekl (U)00023:58254-3
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Adam Tlapák (O)00023:102432
8 Jonáš Kreysa (U)11224:33268-1
9 Mikuláš Komárek (U)00008:261223
10 Zbyšek Piták (O)00000:0000
16 Martin Mühlfait (O)00012:59140-1
20 Jan Kolísko (O)00013:19142-1
21 Ondřej Sádlo (O)00011:291100
25 Pavel Sládeček (O)00022:342410
28 Jakub Kolísko (U)00007:511000
29 Filip Langer (U)10124:33269-1
37 Matěj Havlas (U)21323:382542
56 Jiří Šrámek (U)00011:491230
66 Josef Novák (U)00011:491200
70 Milan Meliš (U)01118:24202-1
77 Petr Brautferger (U)00022:38202-1
79 Martin Pánek (O)00023:382532
87 Dalibor Švéda (U)00011:491210
88 Martin Šindelář (U)11227:212332
REALIZAČNÍ TÝM
Lenka Bartošová - trenér
Jiří Stožický - vedoucí
Jansa Dominik - ostatní
Štěrba Daniel - ostatní
Chyna Lukáš - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Milan Fridrich - trenér
Jan Škácha - vedoucí
Menhart Jakub (13.09.1993) - licence B - asistent trenéra
Václav Bechyňák - fyzioterapeut