STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
Sokoli Pardubicesobota 14.09.2019; Enteria Aréna Pardubice1. SC TEMPISH Vítkovice
3počet diváků: 201313
začátek 14:10; konec 16:13
Utkání: 8XM12019/2020-A002; 1. kolo; Superliga florbalu
části: 1:6, 0:3, 2:4, střely na branku: 20:33
rozhodčí: Both Martin, Černín Vladimír
delegát: Štolc Jaroslav; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
15 Martin Zozulák (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
55 Jakub Hubálek (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část12:04-15 Martin Zozulák26 Daniel Škeřík
2.3. část05:22PP15 Martin Zozulák21 Ivo Teichman
3.3. část09:03-10 Patrik Petr47 Adam Šmíd
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:30-5 Ondřej Firda2 Lukáš Hrubý
2.1. část07:12-55 Jakub Hubálek13 Rostislav Gattnar
3.1. část08:09PP72 Adam Delong44 Lukáš Hájek
4.1. část13:52-88 Jiří Besta31 Josef Rýpar
5.1. část16:10-26 Lukáš Herblich17 Jan Šebesta
6.1. část16:35-88 Jiří Besta47 Šimon Hatala
7.2. část01:11-44 Lukáš Hájek2 Lukáš Hrubý
8.2. část06:28-55 Jakub Hubálek72 Adam Delong
9.2. část12:01-17 Jan Šebesta31 Josef Rýpar
10.3. část07:20-31 Josef Rýpar72 Adam Delong
11.3. část07:53-55 Jakub Hubálek11 Tomáš Sladký
12.3. část12:32-47 Šimon Hatala72 Adam Delong
13.3. část17:44-53 Marek Bräuer44 Lukáš Hájek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část07:4421 Ivo Teichman2911 bránění ve hře
2.3. část13:1358 Jan Savický2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část00:4272 Adam Delong2901 sekání
2.2. část17:452 Lukáš Hrubý2910 držení
3.3. část02:5926 Lukáš Herblich2901 sekání
4.3. část03:5072 Adam Delong2915 nedovolená vzdálenost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Martin Haleš145964.2933:32
55 Jakub Levínský1981157.8926:28
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
70 Petr Gurkovský2031785.0060:00
91 Maciej Bogdański000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Václav Oubrecht (O)00015:08191-4
6 Vojtěch Kaluža (O)00006:3180-3
10 Patrik Petr (U)10120:11211-6
15 Martin Zozulák (U)20225:22235-3
20 Jan Kourek (U)00019:12161-1
21 Ivo Teichman (U)01125:22231-3
24 Tomáš Dlesk (O)00019:29200-4
26 Daniel Škeřík (O)01123:35210-3
35 Lukáš Slabý (O)00021:56200-5
37 Přemek Pakosta (U)00009:4391-4
42 Vojtěch Klein (O)00000:0000
47 Adam Šmíd (U)01119:54190-3
58 Jan Savický (U)00017:27182-3
66 David Petržela (U)00006:05820
83 David Žáček (U)00020:43202-4
93 Petr Černý (U)00019:30193-3
95 Filip Krigovský (U)00006:05800
98 Radek Formánek (O)00020:37191-4
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Lukáš Hrubý (U)02229:232615
5 Ondřej Firda (U)10118:022113
11 Tomáš Sladký (U)01123:131923
13 Rostislav Gattnar (U)01114:041533
17 Jan Šebesta (U)11227:232826
26 Lukáš Herblich (U)10115:571621
31 Josef Rýpar (U)12322:282223
44 Lukáš Hájek (U)12321:181824
47 Šimon Hatala (U)11227:202734
53 Marek Bräuer (U)10125:302135
55 Jakub Hubálek (O)30327:492956
72 Adam Delong (U)13421:412143
88 Jiří Besta (U)20217:031932
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Jan Černohorský - vedoucí
Černohorský Jan - vedoucí
Levínská Kateřina - fyzioterapeut
Prix Lukáš - ostatní
Janeček Michal - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
Jiří Frömmel - vedoucí
Matúš David - asistent trenéra
Veltšmíd Tomáš - vedoucí
Madejová Tereza - fyzioterapeut