STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Sokoli Pardubiceneděle 29.09.2019; SH ChrudimFAT PIPE FLORBAL CHODOV
2počet diváků: 2608
začátek 17:00; konec 18:55
Utkání: 8XM1-A026; 4. kolo; Superliga florbalu
části: 1:0, 0:7, 1:1, střely na branku: 19:26
rozhodčí: Čížek Lukáš, Laštovička Lukáš
delegát: Štolc Jaroslav; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
98 Radek Formánek (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
21 Marek Vávra (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část11:42-94 Lukáš Kučera6 Vojtěch Kaluža
2.3. část18:24-96 Michal Smola98 Radek Formánek
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část02:16-93 Ondřej Plíhal87 Jiří Koutný
2.2. část04:57PP21 Marek Vávra26 Tomáš Sýkora
3.2. část06:49SH27 Martin Řezáč93 Ondřej Plíhal
4.2. část10:39-9 Ondřej Mikeš21 Marek Vávra
5.2. část12:39-3 Martin Pražan9 Ondřej Mikeš
6.2. část18:09-21 Marek Vávra9 Ondřej Mikeš
7.2. část19:20-87 Jiří Koutný93 Ondřej Plíhal
8.3. část00:49-68 Marek Matejčík25 Tom Ondrušek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část04:5548 Lukáš Prix2920 hra rukou
2.3. část04:3321 Ivo Teichman2902 blokování hokejky
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část06:163 Martin Pražan2911 bránění ve hře
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
55 Jakub Levínský2681869.2360:00
1 Martin Haleš000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
31 Vojtěch Šimůnek1921789.4760:00
97 Michal Rebro000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
6 Vojtěch Kaluža (O)01111:17140-1
10 Patrik Petr (U)00021:07241-2
11 Michal Janeček (U)00011:15141-1
15 Martin Zozulák (U)00026:55273-3
20 Jan Kourek (U)00026:02262-3
21 Ivo Teichman (U)00026:04270-3
24 Tomáš Dlesk (O)00027:03240-3
26 Daniel Škeřík (O)00022:502310
35 Lukáš Slabý (O)00022:49251-3
42 Vojtěch Klein (O)00003:52400
48 Lukáš Prix (O)00008:53120-1
58 Jan Savický (U)00020:14233-1
66 David Petržela (U)00013:19150-2
93 Petr Černý (U)00021:44256-1
94 Lukáš Kučera (U)10106:30910
95 Filip Krigovský (U)00006:0270-1
96 Michal Smola (U)10100:24111
98 Radek Formánek (O)01121:31250-1
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Martin Pražan (O)10122:012123
9 Ondřej Mikeš (U)12320:422123
11 Šimon Doubek (O)00013:281500
12 Dan Kašovský (U)00005:59600
14 Ondřej Vošta (O)00000:0000
15 Tomáš Vávra (O)00017:362112
21 Marek Vávra (U)21322:572233
25 Tom Ondrušek (U)01121:422221
26 Tomáš Sýkora (O)01121:422201
27 Martin Řezáč (U)10117:362112
32 Martin Koutný (U)00000:0000
68 Marek Matejčík (U)10122:472361
77 Daniel Eremiáš (U)00019:202010
87 Jiří Koutný (U)11216:342031
89 Mikuláš Krbec (U)00020:422103
93 Ondřej Plíhal (U)12317:362112
95 Michal Podhráský (O)00019:372123
99 Michal Strnad (O)00017:362122
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Jan Černohorský - vedoucí
Levínská Kateřina - fyzioterapeut
- ostatní
- ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
David Podhráský - trenér
Karel Myšák - vedoucí
Šindelář Milan (17.05.1973) - licence B - asistent trenéra
Tvrdík Jiří - fyzioterapeut