STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Technology Florbal MBsobota 05.10.2019; MSH Mladá BoleslavSokoli Pardubice
8počet diváků: 4053
začátek 19:00; konec 20:50
Utkání: 8XM1-A032; 5. kolo; Superliga florbalu
části: 3:1, 4:2, 1:0, střely na branku: 26:12
rozhodčí: Bališ Přemysl, Varga Peter
delegát: Michálek Petr; známka: 5
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
20 Martin Tokoš (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
48 Lukáš Prix (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:59-71 Milan Tomašík12 Patrik Suchánek
2.1. část14:52PP12 Patrik Suchánek40 Jiří Curney
3.1. část16:40SH25 Jakub Gruber70 Petr Krzyžanek
4.2. část01:15-20 Martin Tokoš71 Milan Tomašík
5.2. část03:36-20 Martin Tokoš58 Filip Zakonov
6.2. část16:33-25 Jakub Gruber70 Petr Krzyžanek
7.2. část17:11-71 Milan Tomašík3 Daniel Šebek
8.3. část04:08-20 Martin Tokoš12 Patrik Suchánek
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:11-48 Lukáš Prix10 Patrik Petr
2.2. část12:46-21 Ivo Teichman98 Radek Formánek
3.2. část19:52-48 Lukáš Prix20 Jan Kourek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část15:2028 Aleš Höffer2925 nesportovní chování
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část13:5593 Petr Černý2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
80 Petr Musil123975.0059:09
74 Lukáš Bauer000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
55 Jakub Levínský2681869.2360:00
1 Martin Haleš000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Zdeněk Vyhnánek (U)00002:41200
3 Daniel Šebek (U)01118:132124
7 Tomáš Novák (O)00010:07153-1
12 Patrik Suchánek (O)12318:522015
14 Tomáš Chroust (U)00016:10212-1
16 Tadeáš Chroust (U)00017:30220-1
17 Jakub Bína (U)00020:57200-1
20 Martin Tokoš (U)30318:032154
25 Jakub Gruber (O)20224:172331
28 Aleš Höffer (U)00016:10211-1
37 Štepán Švejda (U)00001:20100
40 Jiří Curney (U)01125:142411
48 Jakub Pařízek (U)00016:10210-1
58 Filip Zakonov (O)01118:362104
70 Petr Krzyžanek (O)02223:302231
71 Milan Tomašík (U)21319:042224
75 Sebastián Šlechta (U)00006:03610
88 Jan Natov (U)00025:142421
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
6 Vojtěch Kaluža (O)00017:21201-2
10 Patrik Petr (U)01124:592301
11 Michal Janeček (U)00017:43211-2
20 Jan Kourek (U)01124:402320
21 Ivo Teichman (U)10117:40212-3
24 Tomáš Dlesk (O)00022:422201
26 Daniel Škeřík (O)00022:182211
35 Lukáš Slabý (O)00019:35210-3
42 Vojtěch Klein (O)00017:21200-2
48 Lukáš Prix (O)20223:382330
66 David Petržela (U)00018:41211-3
93 Petr Černý (U)00016:42221-2
95 Filip Krigovský (U)00019:00210-2
98 Radek Formánek (O)01119:01230-3
99 Michal Smola (U)00017:22220-2
REALIZAČNÍ TÝM
Petr Novotný - trenér
Tomáš Pacák - vedoucí
Gwuźdź Radek (20.11.1990) - licence D - asistent trenéra
Barbora Hegmonová - fyzioterapeut
Martin Novák - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Jan Černohorský - vedoucí
Oubrecht Václav - ostatní
Kučera Lukáš - ostatní
- ostatní