STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Technology Florbal MBpondělí 21.10.2019; MSH Mladá Boleslav1. SC TEMPISH Vítkovice
6počet diváků: 5153
začátek 17:00; konec 19:00
Utkání: 8XM1-A045; 7. kolo; Superliga florbalu
části: 1:1, 2:1, 3:1, střely na branku: 18:11
rozhodčí: Čížek Lukáš, Laštovička Lukáš
delegát: Michálek Petr; známka: 5
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
40 Jiří Curney (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
19 Lukáš Řezanina (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část17:52-40 Jiří Curney88 Jan Natov
2.2. část08:54-17 Jakub Bína37 Štepán Švejda
3.2. část17:07-40 Jiří Curney88 Jan Natov
4.3. část02:46-40 Jiří Curney14 Tomáš Chroust
5.3. část18:24PP40 Jiří Curney12 Patrik Suchánek
6.3. část18:31EN3 Daniel Šebek71 Milan Tomašík
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část15:34-44 Lukáš Hájek19 Lukáš Řezanina
2.2. část15:22-7 Šimon Kuczera19 Lukáš Řezanina
3.3. část02:15-47 Šimon Hatala2 Lukáš Hrubý
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část13:4470 Petr Krzyžanek2901 sekání
2.3. část15:4058 Filip Zakonov2920 hra rukou
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část16:4817 Jan Šebesta2902 blokování hokejky
2.3. část17:4923 Martin Nehera2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
74 Lukáš Bauer113872.7360:00
80 Petr Musil000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
29 Lukáš Souček1751270.5957:30
70 Petr Gurkovský000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Daniel Šebek (U)10119:372330
7 Tomáš Novák (O)00020:20240-1
12 Patrik Suchánek (O)01123:162400
14 Tomáš Chroust (U)01121:302313
16 Tadeáš Chroust (U)00017:04200-1
17 Jakub Bína (U)10114:48202-1
20 Martin Tokoš (U)00020:23240-1
24 Marek Korych (U)00000:0000
25 Jakub Gruber (O)00023:432603
28 Aleš Höffer (U)00017:04200-1
37 Štepán Švejda (U)01113:01161-1
40 Jiří Curney (U)40422:332664
58 Filip Zakonov (O)00015:44191-1
65 Daniel Martínek (O)00000:0000
70 Petr Krzyžanek (O)00023:192623
71 Milan Tomašík (U)01121:052510
75 Sebastián Šlechta (U)00000:0000
88 Jan Natov (U)02222:332624
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Lukáš Hrubý (U)01116:191700
5 Ondřej Firda (U)00016:561810
7 Šimon Kuczera (O)10117:002011
11 Tomáš Sladký (U)00025:06230-3
13 Rostislav Gattnar (U)00021:38210-2
17 Jan Šebesta (U)00031:37270-1
19 Lukáš Řezanina (O)02216:512001
23 Martin Nehera (O)00028:332900
26 Lukáš Herblich (U)00000:0000
31 Josef Rýpar (U)00032:28281-2
44 Lukáš Hájek (U)10122:122150
47 Šimon Hatala (U)10116:481810
53 Marek Bräuer (U)00021:53232-3
88 Jiří Besta (U)00031:01280-1
REALIZAČNÍ TÝM
Petr Novotný - trenér
Martin Šácha - vedoucí
Gwuźdź Radek (20.11.1990) - licence D - asistent trenéra
Barbora Hegmonová - fyzioterapeut
Martin Novák - ostatní
Šácha Martin (24.02.1994) - licence B - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
Tomáš Veltšmíd - vedoucí
Matúš David - asistent trenéra
Madejová Tereza - fyzioterapeut