STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FAT PIPE FLORBAL CHODOVneděle 03.11.2019; SH Jižní MěstoTechnology Florbal MB
4počet diváků: 2643
začátek 13:15; konec 15:17
Utkání: 8XM1-A070; 10. kolo; Superliga florbalu
části: 2:0, 2:2, 0:1, střely na branku: 16:24
rozhodčí: Pangerl František, Šedivý Jiří
delegát: Matyáš Jiří; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
9 Ondřej Mikeš (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
16 Tadeáš Chroust (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:50-25 Tom Ondrušek
2.1. část13:37-27 Martin Řezáč
3.2. část10:58PP21 Marek Vávra26 Tomáš Sýkora
4.2. část13:47-25 Tom Ondrušek32 Martin Koutný
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část14:36-16 Tadeáš Chroust10 Mikuláš Komárek
2.2. část19:19-16 Tadeáš Chroust12 Patrik Suchánek
3.3. část10:04-88 Jan Natov40 Jiří Curney
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část01:4799 Michal Strnad2911 bránění ve hře
2.2. část14:4326 Tomáš Sýkora2910 držení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část10:2558 Filip Zakonov2911 bránění ve hře
2.3. část07:4020 Martin Tokoš2911 bránění ve hře
3.3. část19:4712 Patrik Suchánek2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
97 Michal Rebro2432187.5060:00
31 Vojtěch Šimůnek000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
74 Lukáš Bauer1641275.0057:43
80 Petr Musil000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Martin Pražan (O)00023:55330-1
9 Ondřej Mikeš (U)00021:20321-1
11 Šimon Doubek (O)00023:433502
12 Dan Kašovský (O)00000:0000
14 Ondřej Vošta (O)00018:55271-1
15 Tomáš Vávra (O)00015:23220-1
21 Marek Vávra (U)10124:183242
25 Tom Ondrušek (U)20224:183232
26 Tomáš Sýkora (O)01125:343402
27 Martin Řezáč (U)10112:22171-1
32 Martin Koutný (U)01125:533412
68 Marek Matejčík (U)00021:00322-1
84 Petr Majer (U)00000:0000
87 Jiří Koutný (U)00012:22171-1
89 Mikuláš Krbec (U)00021:53321-1
93 Ondřej Plíhal (U)00012:45180-1
95 Michal Podhráský (O)00000:0000
99 Michal Strnad (O)00012:22171-1
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Daniel Šebek (U)00022:492720
10 Mikuláš Komárek (U)01114:522011
12 Patrik Suchánek (O)01126:083311
14 Tomáš Chroust (U)00017:55230-1
16 Tadeáš Chroust (U)20214:012031
17 Jakub Bína (U)00017:172421
20 Martin Tokoš (U)00016:582520
24 Marek Korych (U)00000:0000
25 Jakub Gruber (O)00024:093310
28 Aleš Höffer (O)00009:06111-1
37 Štepán Švejda (U)00000:0000
40 Jiří Curney (U)01128:20303-1
58 Filip Zakonov (O)00024:003201
70 Petr Krzyžanek (O)00030:20342-2
71 Milan Tomašík (U)00023:532910
88 Jan Natov (U)10128:32305-1
REALIZAČNÍ TÝM
David Podhráský - trenér
Karel Myšák - vedoucí
Šindelář Milan (17.05.1973) - licence B - asistent trenéra
Tvrdík Jiří - fyzioterapeut
Barák Jan - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Petr Novotný - trenér
Martin Šácha - vedoucí
Gwuźdź Radek (20.11.1990) - licence D - asistent trenéra
Barbora Hegmonová - fyzioterapeut
Martin Novák - kustod
Šácha Martin (24.02.1994) - licence B - asistent trenéra