STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
FBS Olomoucpátek 20.09.2019; SH Čajkaréna OlomoucFBC ČPP OSTRAVA
1počet diváků: 7210
začátek 19:30; konec 21:17
Utkání: 8XW1-A008; 2. kolo; Extraliga žen
části: 1:3, 0:3, 0:4, střely na branku: 21:44
rozhodčí: Petřík Martin, Podlesný Tomáš
delegát: Cholek Zdeněk; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
21 Kateřina Peterková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
66 Michaela Mlejnková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:05-10 Jitka Oháňková21 Kateřina Peterková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:24-97 Kristýna Pospíšilová10 Denisa Kotzurová
2.1. část03:01-10 Denisa Kotzurová66 Michaela Mlejnková
3.1. část13:13-5 Markéta Vrlíková66 Michaela Mlejnková
4.2. část00:16-66 Michaela Mlejnková99 Paulína Hudáková
5.2. část01:21-10 Denisa Kotzurová66 Michaela Mlejnková
6.2. část07:32-99 Paulína Hudáková6 Karin Vavrečková
7.3. část07:48-66 Michaela Mlejnková10 Denisa Kotzurová
8.3. část08:58-73 Viktória Grossová34 Veronika Káčová
9.3. část11:28-68 Nela Kapcová10 Denisa Kotzurová
10.3. část15:48-66 Michaela Mlejnková5 Markéta Vrlíková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část00:0098 Petra Grufíková2924 zdržování hry
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část11:1234 Veronika Káčová2904 vysoká hokejka
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
23 Pavla Lišková44103477.2760:00
22 Lenka Kubíčková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
91 Jana Dupčáková2112095.2460:00
75 Veronika Tomšová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Barbora Suchánková (U)00000:0000
9 Veronika Rozenbergová (O)00000:0000
10 Jitka Oháňková (U)10100:0001
12 Tereza Mošťková (U)00000:0000
15 Pavla Pejzlová (U)00000:0000
21 Kateřina Peterková (U)01100:0000
24 Tereza Reimerová (U)00000:0000
28 Anna Němcová (U)00000:0000
41 Lenka Ryšavá (U)00000:0000
44 Martina Pejzlová (O)00000:0000
48 Darina Axmannová (O)00000:0000
67 Šárka Kylarová (O)00000:0000
82 Veronika Divišová (O)00000:0000
85 Andrea Palinková (U)00000:0000
98 Petra Grufíková (U)00000:0000
99 Barbora Hnátková (U)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Markéta Vrlíková (U)11200:0001
6 Karin Vavrečková (O)01100:0000
10 Denisa Kotzurová (U)23500:0002
18 Terezie Šešulková (U)00000:0000
34 Veronika Káčová (U)01100:0000
37 Kateřina Šromotová (U)00000:0000
66 Michaela Mlejnková (U)33600:0003
68 Nela Kapcová (U)10100:0001
73 Viktória Grossová (U)10100:0001
88 Kristína Hudáková (U)00000:0000
97 Kristýna Pospíšilová (O)10100:0001
99 Paulína Hudáková (U)11200:0001
REALIZAČNÍ TÝM
Alice Pavlíková - trenér
Alice Pavlíková - vedoucí
Sklenářová Alena (15.10.1989) - licence C - asistent trenéra
Václavíková Dominika - vedoucí
Křížková Anna - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Robenek - trenér
Václav Jurečka - vedoucí
Pasecký Luděk (09.12.1983) - licence B - ostatní