STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Panthers Prahapátek 20.09.2019; SH ZŠ RudnáTatran Střešovice
3počet diváků: 1007
začátek 20:30; konec 22:25
Utkání: 8XW1-A011; 2. kolo; Extraliga žen
části: 0:1, 1:4, 2:2, střely na branku: 26:36
rozhodčí: Herman Petr, Nejedlo Daniel
delegát: Hora Radek; známka: 5
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
10 Nikola Staňková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
91 Eliška Drbalová (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část07:26-18 Dominika Tůmová21 Lucie Florianová
2.3. část05:04-10 Nikola Staňková
3.3. část09:20-66 Martina Kleinová48 Tereza Syslová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část12:07-10 Kateřina Seemannová5 Tereza Bystrianská
2.2. část03:29-8 Markéta Prontekerová
3.2. část08:06-44 Barbora Zabavská42 Eliška Machková
4.2. část11:03-29 Lucie Želízková23 Veronika Kopecká
5.2. část17:30-29 Lucie Želízková25 Petra  Malecká
6.3. část11:28-6 Karolína Vachušková83 Markéta Žbánková
7.3. část15:36-29 Lucie Želízková44 Barbora Zabavská
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část06:5114 Denisa Billá2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Kristýna Horňáková3672980.5660:00
2 Eliška Egertová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
91 Eliška Drbalová2632388.4660:00
28 Markéta Antalová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Kristýna Lochmannová (U)00026:09251-5
8 Kateřina Kubištová (U)00005:44401
9 Kristýna Vranová (U)00018:581910
10 Nikola Staňková (U)10122:142331
13 Anežka Slaná (U)00023:22253-5
18 Dominika Tůmová (U)10118:132120
21 Lucie Florianová (O)01127:55263-1
36 Viktorie Novotná (U)00000:0000
47 Barbora Krňoulová (O)00027:41192-2
48 Tereza Syslová (O)01122:57252-5
55 Lucie Kisugite (U)00011:521420
66 Martina Kleinová (U)10124:59253-2
68 Ivana Miklíková (O)00013:061500
71 Anežka Viplerová (U)00032:05260-3
94 Adéla Procházková (U)00000:28110
99 Petra Šusterová (U)00024:172531
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Tereza Bystrianská (U)01124:23302-1
6 Karolína Vachušková (U)10121:003133
8 Markéta Prontekerová (U)10112:551632
10 Kateřina Seemannová (U)10121:50284-1
14 Denisa Billá (O)00023:31292-1
15 Mariana Býčková (O)00026:09300-1
20 Monika Zikmundová (O)00016:112112
21 Anna Válková (U)00000:0000
23 Veronika Kopecká (U)01115:332112
25 Petra Malecká (O)01118:232412
29 Lucie Želízková (U)30318:4128103
42 Eliška Machková (O)01121:003123
44 Barbora Zabavská (U)11221:003143
64 Natálie Houžvičková (O)00020:002803
67 Barbora Paletářová (O)00000:0000
70 Liana Matěvosova (U)00015:332122
72 Adéla Košvancová (O)00017:55230-1
83 Markéta Žbánková (U)01103:32610
REALIZAČNÍ TÝM
Lukáš Jenšík - trenér
Lukáš Jenšík - vedoucí
Skazko Pavel (03.07.1988) - licence C - asistent trenéra
Ježkova Jana - lékař
Nela Havlíková - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Michaela Marešová - trenér
Jan Pojar - vedoucí
Michálek Marek (13.12.1982) - licence B - trenér
Novák Robert (24.08.1983) - licence B - trenér
Pojar Jan (11.06.1972) - licence C - trenér