STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkovicepátek 20.09.2019; SC Dubina OstravaK1 Florbal Židenice
13počet diváků: 892
začátek 19:15; konec 21:00
Utkání: 8XW1-A007; 2. kolo; Extraliga žen
části: 5:0, 3:1, 5:1, střely na branku: 33:17
rozhodčí: Sýkora Radim, Tkáč Miroslav
delegát: Fikoczek Petr; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
26 Barbora Husková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
24 Eva Urbášková (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:58-26 Barbora Husková
2.1. část01:32-22 Sára Seevaldová18 Lucie Cholinská
3.1. část08:38-26 Barbora Husková8 Dominika Buczek
4.1. část09:35-29 Kamila Paloncyová
5.1. část14:56-26 Barbora Husková8 Dominika Buczek
6.2. část04:32-22 Sára Seevaldová4 Michaela Kubečková
7.2. část06:22-18 Lucie Cholinská22 Sára Seevaldová
8.2. část12:43-26 Barbora Husková48 Eliška Planková
9.3. část00:52-8 Dominika Buczek48 Eliška Planková
10.3. část07:15-26 Barbora Husková8 Dominika Buczek
11.3. část09:49-26 Barbora Husková8 Dominika Buczek
12.3. část10:07-18 Lucie Cholinská
13.3. část19:53-26 Barbora Husková48 Eliška Planková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část10:07-88 Andrea Dernerová28 Barbora Sedláčková
2.3. část19:17-24 Eva Urbášková43 Jitka Drápalová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část17:3687 Lucie Romančáková2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
73 Petra Klečková1721588.2460:00
37 Nikola Příleská000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
18 Karolína Krištofová33132060.6160:00
25 Lenka Remešová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Terezie Gálová (O)00000:0000
4 Michaela Kubečková (U)01116:462113
7 Zuzana Halfarová (O)00012:381602
8 Dominika Buczek (U)14522:492519
10 Denisa Ferenčíková (U)00019:192222
18 Lucie Cholinská (U)21318:132233
19 Veronika Enenkelová (U)00017:322142
22 Sára Seevaldová (U)21316:261831
25 Ivana Šupáková (O)00019:192222
26 Barbora Husková (U)70723:352598
29 Kamila Paloncyová (O)10119:072132
44 Lucie Theimerová (O)00022:262407
48 Eliška Planková (U)03324:182638
50 Vlaďka Maděrová (U)00020:082424
68 Lucie Suchánková (U)00018:262204
77 Zuzanna Krzywak (U)00005:45600
88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar (U)00002:40501
99 Alexandra Glasová (O)00020:332407
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Zuzana Hubáčková (U)00022:39251-3
9 Natálie Janečková (U)00016:42232-5
11 Eva Smutná (U)00016:42230-5
15 Šárka Staňková (O)00022:39250-3
17 Eva Filipová (U)00019:56271-2
20 Markéta Sedláčková (U)00017:50240-5
22 Michaela Hřebíčková (U)00000:0000
24 Eva Urbášková (O)10115:24211-5
28 Barbora Sedláčková (U)01119:56271-2
32 Kateřina Rybníčková (U)00016:42232-5
34 Kamila Pravcová (U)00023:59241-2
37 Eva Nečasová (U)00022:39251-3
39 Martina Indrová (O)00020:12270-3
43 Jitka Drápalová (U)01120:39280-2
87 Lucie Romančáková (U)00021:31241-3
88 Andrea Dernerová (U)10120:39282-2
98 Silvia Tomová (U)00000:0001
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Jiří Velecký - vedoucí
Dudešek Dušan - asistent trenéra
Saidl Filip - ostatní
Nebelová Kateřina - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér