STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Ivanti Tigers Jižní Městopátek 20.09.2019; SH Jižní MěstoFAT PIPE FLORBAL CHODOV
3počet diváků: 15412
začátek 19:00; konec 21:01
Utkání: 8XW1-A010; 2. kolo; Extraliga žen
části: 0:2, 1:7, 2:3, střely na branku: 31:39
rozhodčí: Vlček Jakub, Žofka Lukáš
delegát: Michálek Petr; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
92 Eliška Chudá (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
3 Karolína Suchá (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část17:30-12 Lucie Řezáčová13 Dominika Steinbachová
2.3. část14:03-23 Eliška Trojánková92 Eliška Chudá
3.3. část16:08-13 Dominika Steinbachová10 Iveta Hyršlová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:51-17 Gabriela Tožičková7 Gabriela Žůrková
2.1. část15:45-3 Karolína Suchá22 Martina Řepková
3.2. část00:15-22 Martina Řepková18 Magdaléna Plášková
4.2. část03:53PP7 Gabriela Žůrková10 Daniela Frantíková
5.2. část07:40-3 Karolína Suchá18 Magdaléna Plášková
6.2. část12:42-6 Anet Jarolímová71 Kristína Belicová
7.2. část15:25PP10 Daniela Frantíková9 Nela Jiráková
8.2. část16:23-3 Karolína Suchá18 Magdaléna Plášková
9.2. část17:39-22 Martina Řepková3 Karolína Suchá
10.3. část10:24-24 Jana Vávrová6 Anet Jarolímová
11.3. část10:52-22 Martina Řepková
12.3. část15:36-7 Gabriela Žůrková17 Gabriela Tožičková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část03:0310 Iveta Hyršlová2901 sekání
2.2. část14:208 Kateřina Pisárová2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část05:2499 Marie Havlíčková2915 nedovolená vzdálenost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
72 Kristýna Karli1551066.6722:35
25 Martina Franková2471770.8335:25
66 Lucie Špačková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Jana Christianová3132890.3260:00
83 Hana Ranochová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Nikola Hermannová (U)00031:01391-2
3 Simona Pálková (U)00017:00230-3
8 Kateřina Pisárová (U)00018:14280-4
9 Markéta Baťková (U)00000:0000
10 Iveta Hyršlová (U)01126:20311-4
12 Lucie Řezáčová (U)10119:292241
13 Dominika Steinbachová (U)11215:421862
15 Vendula Beránková (O)00031:15375-4
17 Nikol Pekárková (U)00019:30301-3
21 Vanda Šnajberková (U)00021:04270-3
23 Eliška Trojánková (U)10120:592641
24 Lucia Jelínková (U)00017:09213-4
42 Kateřina Kovaříková (U)00021:01285-3
55 Kateřina Fousová (O)00002:26312
85 Natálie Balková (O)00013:031901
92 Eliška Chudá (U)01124:04270-2
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Karolína Suchá (U)31418:052746
6 Anet Jarolímová (U)11218:12282-1
7 Gabriela Žůrková (U)21321:262932
9 Nela Jiráková (O)01114:562015
10 Daniela Frantíková (O)11221:512922
13 Kristýna Kellovská (O)00000:0000
17 Gabriela Tožičková (U)11219:572751
18 Magdaléna Plášková (U)03321:032966
22 Martina Řepková (U)31422:523186
24 Jana Vávrová (U)10118:16283-1
27 Adéla Jůzová (U)00017:222401
28 Johana Vrbová (O)00008:461002
30 Tereza Peštová (U)00000:0000
41 Markéta Svačinová (O)00020:412906
71 Kristína Belicová (U)01118:002740
77 Karolína Kellovská (U)00018:23280-1
79 Tereza Hanzlíková (U)00019:452612
99 Marie Havlíčková (U)00018:12280-1
REALIZAČNÍ TÝM
Karolína Šatalíková - trenér
Markéta Šteglová - vedoucí
Štegl Adam - asistent trenéra
Novák Marek (20.01.1991) - licence C - asistent trenéra
Hejret Daniel - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Anet Jarolímová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Procházka Lukas - ostatní
Petr Brabec - asistent trenéra