STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Panthers Prahaneděle 22.09.2019; SH ZŠ RudnáFAT PIPE FLORBAL CHODOV
1počet diváků: 7316
začátek 18:00; konec 19:53
Utkání: 8XW1-A015; 3. kolo; Extraliga žen
části: 0:4, 0:9, 1:3, střely na branku: 26:50
rozhodčí: Brejcha Jan, Jelínek Jiří
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
18 Dominika Tůmová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
6 Anet Jarolímová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část03:35-71 Anežka Viplerová99 Petra Šusterová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:00-9 Nela Jiráková41 Markéta  Svačinová
2.1. část05:52-17 Gabriela Tožičková79 Tereza Hanzlíková
3.1. část09:37-3 Karolína Suchá22 Martina Řepková
4.1. část14:38-79 Tereza Hanzlíková17 Gabriela Tožičková
5.2. část00:29-3 Karolína Suchá22 Martina Řepková
6.2. část00:59-7 Gabriela Žůrková17 Gabriela Tožičková
7.2. část04:48-18 Magdaléna Plášková
8.2. část06:35-24 Jana Vávrová6 Anet Jarolímová
9.2. část07:35-22 Martina Řepková9 Nela Jiráková
10.2. část08:19-17 Gabriela Tožičková
11.2. část09:03-6 Anet Jarolímová71 Kristína Belicová
12.2. část10:41-30 Tereza Peštová79 Tereza Hanzlíková
13.2. část17:23-6 Anet Jarolímová10 Daniela Frantíková
14.3. část00:28-18 Magdaléna Plášková3 Karolína Suchá
15.3. část10:03-24 Jana Vávrová6 Anet Jarolímová
16.3. část11:58-6 Anet Jarolímová24 Jana Vávrová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Kristýna Horňáková50163468.0060:00
2 Eliška Egertová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
83 Hana Ranochová2612596.1560:00
37 Jana Christianová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Kristýna Lochmannová (U)00023:57272-4
8 Kateřina Kubištová (U)00011:26150-3
9 Kristýna Vranová (U)00018:25260-5
10 Nikola Staňková (U)00018:09275-6
13 Anežka Slaná (U)00023:26272-4
18 Dominika Tůmová (U)00018:09273-6
21 Lucie Florianová (O)00023:26270-4
33 Nikola Hamerníková (U)00018:25261-5
36 Viktorie Novotná (U)00003:1850-1
47 Barbora Krňoulová (O)00018:09272-6
48 Tereza Syslová (O)00023:26272-4
55 Lucie Kisugite (U)00018:25263-5
66 Martina Kleinová (U)00023:26272-4
68 Ivana Miklíková (O)00018:00250-4
71 Anežka Viplerová (U)10118:09272-6
94 Adéla Procházková (U)00003:3560-2
99 Petra Šusterová (U)01118:09273-6
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Karolína Suchá (U)21321:432626
6 Anet Jarolímová (U)32519:4224115
7 Gabriela Žůrková (U)10119:302524
9 Nela Jiráková (O)11209:411325
10 Daniela Frantíková (O)01117:222315
13 Kristýna Kellovská (O)00011:251201
17 Gabriela Tožičková (U)22419:302554
18 Magdaléna Plášková (U)20221:432666
22 Martina Řepková (U)12322:322646
24 Jana Vávrová (U)21318:472455
27 Adéla Jůzová (U)00018:472415
28 Johana Vrbová (O)00019:152415
30 Tereza Peštová (U)10108:31121-1
41 Markéta Svačinová (O)01121:582615
71 Kristína Belicová (U)01110:061323
77 Karolína Kellovská (U)00010:061222
79 Tereza Hanzlíková (U)12317:352234
99 Marie Havlíčková (U)00011:471415
REALIZAČNÍ TÝM
Lukáš Jenšík - trenér
Lukáš Jenšík - vedoucí
Skazko Pavel (03.07.1988) - licence C - asistent trenéra
Jana Ježková - lékař
REALIZAČNÍ TÝM
Anet Jarolímová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Lukáš Procházka - asistent trenéra
Petr Brabec - asistent trenéra