STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
FBS Olomoucneděle 29.09.2019; SH Čajkaréna Olomouc1. SC TEMPISH Vítkovice
0počet diváků: 11020
začátek 15:00; konec 16:47
Utkání: 8XW12019/2020-A019; 4. kolo; Extraliga žen
části: 0:6, 0:7, 0:7, střely na branku: 9:35
rozhodčí: Prouza Michal, Rogowski Petr
delegát: Cholek Zdeněk; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
10 Jitka Oháňková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:37-26 Barbora Husková8 Dominika Buczek
2.1. část01:38-88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar10 Denisa Ferenčíková
3.1. část08:09-22 Sára Seevaldová18 Lucie Cholinská
4.1. část11:46-88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar77 Zuzanna Krzywak
5.1. část14:55PP10 Denisa Ferenčíková44 Lucie Theimerová
6.1. část19:43-68 Lucie Suchánková
7.2. část03:02-77 Zuzanna Krzywak88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar
8.2. část04:11-26 Barbora Husková48 Eliška Planková
9.2. část07:16-44 Lucie Theimerová4 Michaela Kubečková
10.2. část10:22-26 Barbora Husková4 Michaela Kubečková
11.2. část10:44-50 Vlaďka Maděrová22 Sára Seevaldová
12.2. část11:41-10 Denisa Ferenčíková77 Zuzanna Krzywak
13.2. část13:26-25 Ivana Šupáková77 Zuzanna Krzywak
14.3. část04:33-10 Denisa Ferenčíková25 Ivana Šupáková
15.3. část06:09-18 Lucie Cholinská22 Sára Seevaldová
16.3. část07:21-26 Barbora Husková48 Eliška Planková
17.3. část10:12-8 Dominika Buczek44 Lucie Theimerová
18.3. část10:29-68 Lucie Suchánková99 Alexandra Glasová
19.3. část11:23-88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar10 Denisa Ferenčíková
20.3. část15:22-4 Michaela Kubečková8 Dominika Buczek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část14:189 Veronika Rozenbergová2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
23 Pavla Lišková1710741.1829:38
22 Lenka Kubíčková1810844.4430:22
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
73 Petra Klečková909100.0060:00
37 Nikola Příleská000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Barbora Suchánková (U)00032:11250-8
9 Veronika Rozenbergová (O)00024:19210-7
10 Jitka Oháňková (U)00025:33232-9
12 Tereza Mošťková (U)00002:5120-1
15 Pavla Pejzlová (U)00006:0870-4
21 Kateřina Peterková (U)00029:38232-6
24 Tereza Reimerová (U)00018:53223-7
28 Anna Němcová (U)00014:31152-8
41 Lenka Ryšavá (U)00021:39230-7
44 Martina Pejzlová (O)00002:3430-1
48 Darina Axmannová (O)00024:51230-6
67 Šárka Kylarová (O)00026:51240-8
82 Veronika Divišová (O)00005:0250-3
85 Andrea Palinková (U)00030:50263-8
98 Petra Grufíková (U)00031:16250-10
99 Barbora Hnátková (U)00002:1640-2
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Michaela Kubečková (U)12322:052448
7 Zuzana Halfarová (O)00018:512207
8 Dominika Buczek (U)12322:132437
10 Denisa Ferenčíková (U)32519:2822107
18 Lucie Cholinská (U)11219:042365
22 Sára Seevaldová (U)12319:042315
25 Ivana Šupáková (O)11219:282227
26 Barbora Husková (U)40421:492498
44 Lucie Theimerová (O)12322:052418
48 Eliška Planková (U)02221:282407
50 Vlaďka Maděrová (U)10119:042325
68 Lucie Suchánková (U)20219:042335
77 Zuzanna Krzywak (U)13419:072237
88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar (U)31418:062157
99 Alexandra Glasová (O)01119:042325
REALIZAČNÍ TÝM
Alice Pavlíková - trenér
Alice Pavlíková - vedoucí
Sklenářová Alena (15.10.1989) - licence C - asistent trenéra
Václavíková Dominika - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Dušan Dudešek - vedoucí
Pečonka Josef - fyzioterapeut