STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Bulldogs Brnoneděle 29.09.2019; SH SportPoint BrnoFAT PIPE FLORBAL CHODOV
2počet diváků: 9413
začátek 17:00; konec 18:50
Utkání: 8XW1-A023; 4. kolo; Extraliga žen
části: 1:4, 0:3, 1:6, střely na branku: 22:50
rozhodčí: Brejcha Jan, Husák Lukáš
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
14 Tereza Halaštová (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
7 Gabriela Žůrková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:28-57 Linda Hyksová92 Nikola Domonkosová
2.3. část03:59-14 Tereza Halaštová77 Anna Bachratá
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část09:59-7 Gabriela Žůrková6 Anet Jarolímová
2.1. část11:22-18 Magdaléna Plášková22 Martina Řepková
3.1. část13:24-18 Magdaléna Plášková37 Jana Christianová
4.1. část14:12-10 Daniela Frantíková27 Adéla Jůzová
5.2. část07:47-24 Jana Vávrová71 Kristína Belicová
6.2. část15:01-18 Magdaléna Plášková21 Eva Preisslerová
7.2. část18:08-7 Gabriela Žůrková10 Daniela Frantíková
8.3. část05:24-10 Daniela Frantíková7 Gabriela Žůrková
9.3. část07:07-22 Martina Řepková99 Marie Havlíčková
10.3. část07:42-7 Gabriela Žůrková21 Eva Preisslerová
11.3. část08:00-79 Tereza Hanzlíková30 Tereza Peštová
12.3. část09:11-99 Marie Havlíčková22 Martina Řepková
13.3. část15:42-7 Gabriela Žůrková10 Daniela Frantíková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
11 Markéta Marková2281463.6429:36
85 Sabina Dvořáčková2852382.1430:24
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Jana Christianová2222090.9160:00
83 Hana Ranochová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Petra Hložanková (U)00000:0000
5 Veronika Pohlodková (O)00000:0000
7 Tereza Tomanová (U)00000:0000
8 Michaela Žáková (U)00000:0000
14 Tereza Halaštová (O)10100:0001
17 Gabriela Komínková (O)00000:0000
27 Aneta Koláčková (O)00000:0000
32 Karolína Garguláková (U)00000:0000
50 Barbora Greiplová (O)00000:0000
55 Karolína Marko (U)00000:0000
57 Linda Hyksová (U)10100:0001
77 Anna Bachratá (O)01100:0000
89 Linda Detková (U)00000:0000
92 Nikola Domonkosová (U)01100:0000
93 Lucie Mišúnová (U)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Karolína Suchá (U)00000:0000
6 Anet Jarolímová (U)01100:0000
7 Gabriela Žůrková (U)41500:0004
10 Daniela Frantíková (O)22400:0002
13 Kristýna Kellovská (O)00000:0000
18 Magdaléna Plášková (U)30300:0003
21 Eva Preisslerová (U)02200:0000
22 Martina Řepková (U)12300:0001
24 Jana Vávrová (U)10100:0001
27 Adéla Jůzová (U)01100:0000
28 Johana Vrbová (O)00000:0000
30 Tereza Peštová (U)01100:0000
41 Markéta Svačinová (O)00000:0000
71 Kristína Belicová (U)01100:0000
77 Karolína Kellovská (U)00000:0000
79 Tereza Hanzlíková (U)10100:0001
99 Marie Havlíčková (U)11200:0001
REALIZAČNÍ TÝM
Rudolf Škubal - trenér
Rudolf Škubal - vedoucí
Uher Jiří (16.07.1969) - licence B - trenér
Knotková Kateřina - lékař
Zamazalová Monika - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Anet Jarolímová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Lukáš Procházka - asistent trenéra
Petr Brabec - asistent trenéra
Vojtěch Šandera - lékař