STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
Florbal Primátor Náchodneděle 22.09.2019; SH TJ NáchodSokoli Pardubice
4počet diváků: 277
začátek 15:00; konec 17:02
Utkání: 8XJ1-Q052; 4. kolo; CE soutěž juniorů
části: 1:5, 1:1, 2:1, střely na branku: 40:26
rozhodčí: Hátlová Kateřina, Jansová Lenka
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
13 Marek Svoboda (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
47 Adam Šmíd (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část09:12-12 Daniel Kříž2 Tomáš Poupa
2.2. část03:03PP13 Marek Svoboda68 David Cejnar
3.3. část06:31-13 Marek Svoboda68 David Cejnar
4.3. část13:47-74 Vojtěch Železo21 Matěj Hnízdil
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:17-73 Marek Weinelt47 Adam Šmíd
2.1. část02:36-73 Marek Weinelt82 Michal Smola
3.1. část05:22-47 Adam Šmíd
4.1. část12:30-97 Matěj Gregor32 Dominik Czeszewski
5.1. část19:07-47 Adam Šmíd82 Michal Smola
6.2. část09:03PP82 Michal Smola47 Adam Šmíd
7.3. část02:46-37 Lukáš Kučera17 Jiří Kohoutek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část08:4326 Lukáš Jirásek2901 sekání
2.2. část11:0621 Matěj Hnízdil2919 hra na zemi
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část19:3464 Marek Macek2907 nedovolené vrážení
2.2. část01:1193 Petr Kučera2904 vysoká hokejka
3.2. část11:0697 Matěj Gregor2907 nedovolené vrážení
4.2. část12:3137 Lukáš Kučera2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
9 Dominik Hanuš2671973.0860:00
49 Adam Poláček000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
80 Matěj Denemark4043690.0060:00
33 Jiří Malý000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
2 Tomáš Poupa (U)011
12 Daniel Kříž (U)101
13 Marek Svoboda (U)202
14 Karel Poštolka (U)000
21 Matěj Hnízdil (U)011
26 Lukáš Jirásek (U)000
29 Jaroslav Špicner (U)000
48 Lukáš Rázl (U)000
60 Jakub Kubásek (U)000
68 David Cejnar (U)022
70 Patrik Winter (U)000
71 Dominik Jansa (U)000
74 Vojtěch Železo (U)101
HRÁČIGAPTS
12 Adam Kučera (O)000
17 Jiří Kohoutek (O)011
19 Richard Denkstein (O)000
26 Michael Souček (U)000
32 Dominik Czeszewski (U)011
37 Lukáš Kučera (U)101
47 Adam Šmíd (U)224
64 Marek Macek (O)000
70 Jakub Prášek (O)000
73 Marek Weinelt (O)202
82 Michal Smola (U)123
91 Ondřej Ryšavý (U)000
93 Petr Kučera (U)000
97 Matěj Gregor (U)101
98 Matouš Sákra (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Čečetka - trenér
Jan Čečetka - vedoucí
Juhász Jiří (30.05.1994) - licence D - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Milan Randa - trenér
Milan Randa - vedoucí
Faltejsek Tomáš (22.08.1990) - licence C - asistent trenéra