STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
FbC Hradec Králové sobota 28.09.2019; SH Třebeš Hradec KrálovéSokoli Pardubice
1počet diváků: 159
začátek 12:00; konec 13:50
Utkání: 8XJ1-Q066; 5. kolo; CE soutěž juniorů
části: 1:1, 0:4, 0:4, střely na branku: 22:35
rozhodčí: Ležák Lukáš, Ležák Martin
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
44 Lukáš Ranný (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
1 Martin Haleš (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část18:53-44 Lukáš Ranný32 Filip Čáp
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část07:41-19 Richard Denkstein97 Matěj Gregor
2.2. část04:18-26 Michael Souček37 Lukáš Kučera
3.2. část10:39-26 Michael Souček37 Lukáš Kučera
4.2. část13:39-37 Lukáš Kučera1 Martin Haleš
5.2. část19:28PS37 Lukáš Kučera
6.3. část01:49-32 Dominik Czeszewski98 Matouš Sákra
7.3. část03:41-26 Michael Souček82 Michal Smola
8.3. část04:06-32 Dominik Czeszewski98 Matouš Sákra
9.3. část15:44-37 Lukáš Kučera26 Michael Souček
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část05:2364 Marek Macek2907 nedovolené vrážení
2.3. část11:1926 Michael Souček2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
69 Ondřej Bárta1211191.6715:54
74 Jan Charouz2081260.0044:06
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Martin Haleš2212195.4560:00
80 Matěj Denemark000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
7 Petr Bartoš (O)000
8 David Rosulek (O)000
14 Ondřej Vykydal (U)000
23 Pavel Bartoš (U)000
30 Štěpán Heger (U)000
32 Filip Čáp (O)011
33 Radek Zezulka (U)000
44 Lukáš Ranný (U)101
46 Tomáš Maršál (O)000
50 Karel Ponča (U)000
55 Ondřej Kloz (U)000
62 Ondřej Koleník (U)000
73 Tomáš Chytrý (O)000
80 Lukáš Klouček (O)000
81 Michal Martinek (U)000
97 Vojtěch Nosek (U)000
98 Filip Nerad (U)000
HRÁČIGAPTS
12 Adam Kučera (O)000
17 Jiří Kohoutek (O)000
19 Richard Denkstein (O)101
20 Jan Kubec (O)000
26 Michael Souček (U)314
32 Dominik Czeszewski (U)202
37 Lukáš Kučera (U)325
64 Marek Macek (O)000
70 Jakub Prášek (O)000
73 Marek Weinelt (O)000
82 Michal Smola (U)011
90 Jan Stuchlík (U)000
91 Ondřej Ryšavý (U)000
93 Petr Kučera (U)000
97 Matěj Gregor (U)011
98 Matouš Sákra (U)022
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Pokorný - trenér
Tomáš Pokorný - vedoucí
Heger David (27.02.1982) - licence B - trenér
Žižka Jeroným - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Milan Randa - vedoucí