STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
Panthers Prahaneděle 29.09.2019; SH ZŠ RudnáACEMA Sparta Praha UNYP
7počet diváků: 1863
začátek 14:15; konec 16:10
Utkání: 8XJ1-Q079; 6. kolo; CE soutěž juniorů
části: 2:0, 0:1, 5:2, střely na branku: 26:18
rozhodčí: Nábělek Jakub, Štengl Radek
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
72 Ondřej Přib (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
87 Jan Vochyán (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část13:24-72 Ondřej Přib49 David Mašát
2.1. část15:43-72 Ondřej Přib49 David Mašát
3.3. část04:27-72 Ondřej Přib19 Jiří Hadamovský
4.3. část08:36-76 Jan Waldhauser2 Přemysl Vávra
5.3. část14:55-76 Jan Waldhauser12 Karel Petrák
6.3. část16:34-76 Jan Waldhauser2 Přemysl Vávra
7.3. část18:30-12 Karel Petrák92 Zdeněk Prokůpek
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část02:37-7 Lukáš Dubský3 Michael Řehák
2.3. část06:07-93 Ondřej Hurt62 Jan Linhart
3.3. část19:52-87 Jan Vochyán6 Adam Kuchynka
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část05:0676 Jan Waldhauser2901 sekání
2.2. část11:044 Marek Zelinka2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část18:4598 Jan Josef Brychta2911 bránění ve hře
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
21 Kristián Ulrych1831583.3360:00
86 Dominik Moravec000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Vojtěch Žáček2671973.0860:00
64 Roman Nový000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
2 Přemysl Vávra (U)022
4 Marek Zelinka (U)000
6 Kryštof Novotný (U)000
10 Filip Hajžman (U)000
12 Karel Petrák (U)112
19 Jiří Hadamovský (U)011
20 Jakub Žiška (U)000
37 David Förster (U)000
47 Lukáš Bárta (U)000
49 David Mašát (U)022
56 Tomáš Mánek (U)000
64 Michael Petráň (U)000
72 Ondřej Přib (U)303
76 Jan Waldhauser (U)303
92 Zdeněk Prokůpek (U)011
97 Martin Mattes (U)000
HRÁČIGAPTS
3 Michael Řehák (U)011
4 Daniel Fišer (U)000
5 Lukáš Kašpar (U)000
6 Adam Kuchynka (U)011
7 Lukáš Dubský (U)101
14 Kryštof Sedláček (U)000
46 Vilém Kavan (U)000
56 Adam Novák (O)000
62 Jan Linhart (U)011
74 Adam Kocián (U)000
80 Daniel Šterbák (U)000
86 Matěj Eisenkolb (U)000
87 Jan Vochyán (U)101
88 Vojtěch Krupička (U)000
93 Ondřej Hurt (U)101
97 Tomáš Dibelka (U)000
98 Jan Josef Brychta (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Hrma - trenér
David Kolář - vedoucí
JAN Martinek - ostatní
Ježková Jana - lékař
REALIZAČNÍ TÝM
Jaroslav Berka - trenér
David Hendrich - vedoucí