STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
FbŠ Bohemianssobota 12.10.2019; SH DěkankaPSN Tatran Střešovice
3počet diváků: 755
začátek 20:00; konec 21:50
Utkání: 8XD12019/2020-A037; 5. kolo; 1. liga juniorek
části: 2:3, 1:0, 0:2, střely na branku: 26:28
rozhodčí: Beranová Barbora, Hejnová Lucie
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
9 Karolína Mezerová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
94 Michaela Mechlová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:47-9 Karolína Mezerová77 Veronika Mandíková
2.1. část08:09-9 Karolína Mezerová
3.2. část14:54-11 Dominika Krátká5 Dominika Vatahová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:39-23 Veronika Kopecká10 Kateřina Seemannová
2.1. část15:12-23 Veronika Kopecká2 Kateřina Moravcová
3.1. část17:27-23 Veronika Kopecká10 Kateřina Seemannová
4.3. část06:12-94 Michaela Mechlová15 Mariana Býčková
5.3. část19:43EN94 Michaela Mechlová72 Adéla Košvancová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část04:2917 Aneta Kubištová2922 špatné střídání
2.2. část16:0122 Kristýna Dvořáková2911 bránění ve hře
3.3. část11:5025 Karla Batíková2902 blokování hokejky
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část07:5289 Barbora Panešová2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
89 Monika Benková2842485.7160:00
23 Eliška Koželuhová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
91 Monika Šolleová2632388.4660:00
18 Adéla Malkusová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
5 Dominika Vatahová (U)011
9 Karolína Mezerová (U)202
11 Dominika Krátká (U)101
13 Barbora Voštinková (U)000
17 Aneta Kubištová (U)000
22 Kristýna Dvořáková (O)000
24 Veronika Štajnerová (U)000
25 Karla Batíková (O)000
27 Zuzana Tuncelová (O)000
28 Tereza Havlová (U)000
32 Klára Šulová (O)000
33 Sofie Skalíková (O)000
44 Lucie Hernandezová (O)000
55 Emilie Skalíková (U)000
66 Nikola Hrabánková (U)000
77 Veronika Mandíková (U)011
91 Lidija Luklynska (O)000
92 Eliška Charvátová (U)000
HRÁČIGAPTS
2 Kateřina Moravcová (U)011
5 Barbora Burianová (U)000
8 Markéta Prontekerová (U)000
10 Kateřina Seemannová (U)022
13 Anna Bartušková (U)000
15 Mariana Býčková (U)011
17 Anna Staňková (O)000
23 Veronika Kopecká (U)303
27 Barbora Břešťálová (U)000
67 Barbora Paletářová (U)000
72 Adéla Košvancová (U)011
79 Katka Nádeníková (U)000
89 Barbora Panešová (O)000
90 Alice Hejzlarová (U)000
94 Michaela Mechlová (U)202
98 Nikola Kramperová (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Grigar - trenér
Tomáš Grigar - vedoucí
Dubský Pavel (09.10.1986) - licence C - trenér
Blažková Tereza (22.04.1993) - licence B - trenér
Hana Poláková - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Marek Michálek - trenér
Kristina Lexová - vedoucí
Marešová Michaela (25.10.1979) - licence B - trenér