STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
FAT PIPE FLORBAL CHODOVsobota 26.10.2019; SH Jižní MěstoFbŠ Bohemians
16počet diváků: 606
začátek 16:00; konec 17:55
Utkání: 8XD12019/2020-A053; 7. kolo; 1. liga juniorek
části: 4:1, 7:3, 5:2, střely na branku: 40:23
rozhodčí: Kořínek Šimon, Řehák Jan
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
96 Anna Fricová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
5 Dominika Vatahová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:48-93 Marie Havlíčková31 Kristýna Jirásková
2.1. část13:58-96 Anna Fricová92 Vanessa Rebecca Keprtová
3.1. část15:12-31 Kristýna Jirásková
4.1. část15:52-21 Gabriela Hartmanová
5.2. část03:26-31 Kristýna Jirásková93 Marie Havlíčková
6.2. část04:21-21 Gabriela Hartmanová5 Zuzana Mervartová
7.2. část14:00-96 Anna Fricová33 Kristýna Lechnerová
8.2. část14:37-39 Dominika Horáčková14 Nela Havlínová
9.2. část14:59-39 Dominika Horáčková
10.2. část18:24-96 Anna Fricová
11.2. část19:50-39 Dominika Horáčková14 Nela Havlínová
12.3. část05:10-96 Anna Fricová21 Gabriela Hartmanová
13.3. část06:20-14 Nela Havlínová56 Klára Pabiánová
14.3. část09:22-33 Kristýna Lechnerová22 Karolína Majerová
15.3. část15:55-96 Anna Fricová21 Gabriela Hartmanová
16.3. část17:39-21 Gabriela Hartmanová96 Anna Fricová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:40-91 Lidija Luklynska9 Karolína Mezerová
2.2. část00:24-5 Dominika Vatahová77 Veronika Mandíková
3.2. část05:17-66 Nikola Hrabánková22 Kristýna Dvořáková
4.2. část13:10-21 Aneta Faltová
5.3. část02:12-5 Dominika Vatahová55 Emilie Skalíková
6.3. část02:34-11 Dominika Krátká
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
38 Nicola Králová1761164.7160:00
65 Tereza Loudínová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
89 Monika Benková95444.4420:00
19 Štěpánka Neumanová31112064.5240:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
5 Zuzana Mervartová (U)011
9 Marie Wijasová (U)000
14 Nela Havlínová (U)123
21 Gabriela Hartmanová (U)325
22 Karolína Majerová (U)011
31 Kristýna Jirásková (U)213
32 Monika Škorpová (U)000
33 Kristýna Lechnerová (U)112
35 Hana Chaloupková (U)000
39 Dominika Horáčková (U)303
51 Karolína Jandová (U)000
56 Klára Pabiánová (U)011
61 Karolína Laura Hornová (U)000
71 Kateřina Walderová (U)000
87 Barbora Klinerová (U)000
92 Vanessa Rebecca Keprtová (U)011
93 Marie Havlíčková (U)112
96 Anna Fricová (U)516
HRÁČIGAPTS
5 Dominika Vatahová (U)202
9 Karolína Mezerová (U)011
11 Dominika Krátká (U)101
13 Barbora Voštinková (U)000
17 Aneta Kubištová (U)000
21 Aneta Faltová (O)101
22 Kristýna Dvořáková (O)011
25 Karla Batíková (O)000
28 Tereza Havlová (U)000
32 Klára Šulová (O)000
33 Sofie Skalíková (O)000
44 Lucie Hernandezová (O)000
55 Emilie Skalíková (U)011
66 Nikola Hrabánková (U)101
77 Veronika Mandíková (U)011
91 Lidija Luklynska (O)101
92 Eliška Charvátová (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Eliška Hofmanová - trenér
Eliška Hofmanová - vedoucí
Jarolímová Anet (05.07.1989) - licence B - trenér
Hrubínová Šárka (27.03.1967) - licence D - trenér
REALIZAČNÍ TÝM
Tereza Blažková - trenér
Tereza Blažková - vedoucí
Dubský Pavel (09.10.1986) - licence C - trenér
Eliška Knetlová - ostatní
Štajnerová Veronika - ostatní