STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
Švýcarsko U19neděle 10.11.2019; zahraničíČesko U19
6počet diváků: 1117
začátek 08:15; konec 10:16
Utkání: RXJA-1A05; 1. kolo; EFT Finsko - junioři
části: 4:4, 1:2, 1:0, 0:0, střely na branku: 19:17
rozhodčí: ,
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
29 Matteo Steiner (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
21 Vojtěch Klápa (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:54-26 Severin Ott15 Niklas Graf
2.1. část06:53-29 Matteo Steiner
3.1. část17:19-7 Claudio Schmid
4.1. část19:16-29 Matteo Steiner2 Dylan Hasenböhler
5.2. část04:55PS7 Claudio Schmid
6.3. část17:10-2 Dylan Hasenböhler17 Pablo Mariotti
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:37-14 Matěj Čermák17 Matouš Burian
2.1. část08:01-14 Matěj Čermák2 Filip Forman
3.1. část09:41-5 Lukáš Punčochář12 Petr Majer
4.1. část14:27-21 Vojtěch Klápa29 Matyáš Bachmaier
5.2. část14:41-21 Vojtěch Klápa28 Šimon Stránský
6.2. část17:57-21 Vojtěch Klápa18 Bohumil Piskáček
7.--PS10 Ondřej Papoušek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část00:547 Claudio Schmid2924 zdržování hry
2.3. část05:048 Simon Beck2910 držení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Mateo Fiechter102880.0040:00
1 Gian-Andrea Scharmin74342.8620:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Jakub Zavřel303100.0000:00
71 Tomáš Jurco1661062.5060:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
2 Dylan Hasenböhler (U)112
3 Luca Frankhauser (U)000
4 Livio Mühlemann (U)000
6 Kimo Oesch (U)000
7 Claudio Schmid (U)202
8 Simon Beck (U)000
11 Leon Tringaniello (U)000
12 Ramon Zenger (U)000
15 Niklas Graf (U)011
16 Dario Kuenzi (U)000
17 Pablo Mariotti (U)011
18 Gian Mühlemann (U)000
19 Silvester Owusu (U)000
20 Gian Thöni (U)000
23 Timon Merz (U)000
26 Severin Ott (U)101
27 Damian Rohner (U)000
29 Matteo Steiner (U)202
HRÁČIGAPTS
2 Filip Forman (U)011
4 Jan Malič (U)000
5 Lukáš Punčochář (O)101
6 Adam Kuchynka (O)000
9 Adam Hemerka (U)000
10 Ondřej Papoušek (U)101
11 Ondřej Kawulok (U)000
12 Petr Majer (U)011
14 Matěj Čermák (U)202
17 Matouš Burian (U)011
18 Bohumil Piskáček (U)011
20 Michal Vojtíšek (O)000
21 Vojtěch Klápa (U)303
23 Martin Čermák (U)000
26 Jakub Dufek (U)000
28 Šimon Stránský (U)011
29 Matyáš Bachmaier (U)011
REALIZAČNÍ TÝM
Olli Oilinki - trenér
Thomas Schwarz - vedoucí
Samuel Dunkel - asistent trenéra
Philipp Krebs - asistent trenéra
Jessica Jakob - fyzioterapeut
Heinz Widmer - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Jaroslav Berka - trenér
Jakub Mudra - vedoucí
Joonas Naava - asistent trenéra
Jan Pazdera - asistent trenéra
Martin Daněk - asistent trenéra
Vendula Nechvátalová - fyzioterapeut
Tomáš Fibiger - asistent trenéra