STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
FBC FORSEE PLZEŇpátek 30.08.2019; Slavia VŠ PlzeňFlorbalová škola Plzeň
4počet diváků: 4010
začátek 20:30; konec 22:11
Utkání: 8XMP2019/2020-3F01; 3. kolo; Pohár Českého florbalu
části: 2:2, 0:2, 2:6, střely na branku: 10:43
rozhodčí: Oberta Filip, Stuš Pavel
delegát: Starý Lukáš; známka: 5
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:33-77 Karel Páv3 Marek Chaloupka
2.1. část19:29-99 Michel Soběhart19 Jakub Heicl
3.3. část08:17-3 Marek Chaloupka99 Michel Soběhart
4.3. část14:53-23 Jaroslav Tuma
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:15-15 Kryštof Lehečka10 Jiří Trnka
2.1. část11:52-91 Vojtěch Pelikán71 Jakub Vandák
3.2. část03:16-15 Kryštof Lehečka5 Matěj Zicho
4.2. část03:54-28 Tomáš Janouškovec10 Jiří Trnka
5.3. část00:17-14 Tomáš Pour97 Matěj Surák
6.3. část03:31-11 Ondřej Budek14 Tomáš Pour
7.3. část04:06-71 Jakub Vandák15 Kryštof Lehečka
8.3. část09:28-46 Filip Tábořík
9.3. část10:31-97 Matěj Surák29 Petr Torma
10.3. část13:10-29 Petr Torma97 Matěj Surák
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část09:269 Martin Miletínský2922 špatné střídání
2.2. část15:4522 Lukáš Prášil2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
10 Ivo Trzaskalik116545.4513:10
45 Jaroslav Anton3242887.5046:50
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Filip Šik104660.0060:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
3 Marek Chaloupka (U)112
9 Martin Miletínský (U)000
19 Jakub Heicl (U)011
22 Lukáš Prášil (U)000
23 Jaroslav Tuma (U)101
24 Michal Míča (U)000
35 Vít Polách (U)000
77 Karel Páv (U)101
90 Vlastimil Křížek (O)000
99 Michel Soběhart (U)112
HRÁČIGAPTS
5 Matěj Zicho (U)011
8 Filip Schmidt (U)000
10 Jiří Trnka (U)022
11 Ondřej Budek (U)101
14 Tomáš Pour (U)112
15 Kryštof Lehečka (U)213
16 Ondřej Valíček (U)000
24 Ondřej Selinger (U)000
28 Tomáš Janouškovec (U)101
29 Petr Torma (U)112
46 Filip Tábořík (U)101
66 Marek Osvald (U)000
71 Jakub Vandák (U)112
77 Jiří Mikeska (U)000
91 Vojtěch Pelikán (U)101
97 Matěj Surák (U)123
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Heicl - trenér
Jaroslav Tuma - vedoucí
Nechutný Jiří - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Roman Surák - vedoucí
Čechura Miroslav (07.06.1964) - licence B - asistent trenéra
Nedvěd Stanislav - ostatní