STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
PALERMO PŘÍBRAMneděle 01.09.2019; SH Králův DvůrSK Florbal Benešov
2počet diváků: 1524
začátek 18:00; konec 19:58
Utkání: 8XMP-3D01; 3. kolo; Pohár Českého florbalu
části: 0:6, 1:7, 1:11, střely na branku: 16:52
rozhodčí: Buzický Vladimír, Dolejš Dominik
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část01:40-9 Filip Fišer71 Jan Hnátek
2.3. část00:46-9 Filip Fišer71 Jan Hnátek
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:37-26 David Lukáš47 Petr Vachtl
2.1. část04:41-47 Petr Vachtl26 David Lukáš
3.1. část07:25-9 Martin Jaeger43 Miloš Vojtíšek
4.1. část14:18PP14 Ladislav Vorel43 Miloš Vojtíšek
5.1. část17:49-63 Petr Tůma73 Jan Pavlíček
6.1. část18:26-14 Ladislav Vorel63 Petr Tůma
7.2. část11:39-14 Ladislav Vorel47 Petr Vachtl
8.2. část13:13-43 Miloš Vojtíšek71 Vojtěch Pavlíček
9.2. část15:45-9 Martin Jaeger31 Marek Vachoušek
10.2. část16:20-16 Albert Půlpán9 Martin Jaeger
11.2. část17:07-71 Vojtěch Pavlíček14 Ladislav Vorel
12.2. část17:46-31 Marek Vachoušek9 Martin Jaeger
13.2. část19:47SH14 Ladislav Vorel63 Petr Tůma
14.3. část01:38-9 Martin Jaeger10 Marek Garreis
15.3. část03:13-9 Martin Jaeger10 Marek Garreis
16.3. část04:13-71 Vojtěch Pavlíček63 Petr Tůma
17.3. část04:49-73 Jan Pavlíček10 Marek Garreis
18.3. část05:55PP9 Martin Jaeger16 Albert Půlpán
19.3. část06:51-26 David Lukáš14 Ladislav Vorel
20.3. část10:08-14 Ladislav Vorel63 Petr Tůma
21.3. část11:11-16 Albert Půlpán9 Martin Jaeger
22.3. část12:55-73 Jan Pavlíček9 Martin Jaeger
23.3. část13:35-10 Marek Garreis9 Martin Jaeger
24.3. část19:59SH63 Petr Tůma10 Marek Garreis
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část13:2374 Jan Císař2911 bránění ve hře
2.3. část05:2671 Jan Hnátek2901 sekání
3.3. část19:078 Filip Balek2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část18:4543 Miloš Vojtíšek2907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
13 Jakub Fiala1711635.2920:00
4 Marek Schneeberg2171466.6720:00
42 Petr Šimon146857.1420:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
66 Lukáš Brož1621487.5060:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
5 Roman Vršecký (O)000
8 Filip Balek (O)000
9 Filip Fišer (U)202
10 Aleš Těhle (U)000
15 Vít Schneider (U)000
21 Jiří Ureš (U)000
27 Daniel Schwab (U)000
29 Vít Kožíšek (U)000
31 Kamil Vohradský (U)000
41 Lukáš Kuba (O)000
43 Zdeněk Císař (U)000
51 Michal Petrásek (O)000
71 Jan Hnátek (O)022
74 Jan Císař (U)000
HRÁČIGAPTS
9 Martin Jaeger (U)5510
10 Marek Garreis (U)145
14 Ladislav Vorel (U)527
16 Albert Půlpán (U)213
26 David Lukáš (O)213
31 Marek Vachoušek (U)112
43 Miloš Vojtíšek (U)123
47 Petr Vachtl (U)123
63 Petr Tůma (O)246
71 Vojtěch Pavlíček (U)213
73 Jan Pavlíček (U)213
REALIZAČNÍ TÝM
Aleš Těhle - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Lukáš Brož - trenér
Tomáš Mareš - vedoucí
Chod Aleš - kustod