STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
FbK Orlicko-Třebovskoneděle 08.09.2019; SH Skalka Česká TřebováFTC Vysoké Mýto
6počet diváků: 1752
začátek 18:00; konec 19:57
Utkání: 8XMP-4M01; 4. kolo; Pohár Českého florbalu
části: 2:1, 0:1, 4:0, střely na branku: 26:37
rozhodčí: Trnka Martin, Romančáková Jitka
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:28-23 Petr Stolín11 Dominik Zlesák
2.1. část13:36-12 Vojtěch Kolomý8 Štěpán Kapoun
3.3. část03:25PP30 Tomáš Langer4 Vojta Šmíd
4.3. část05:57-23 Petr Stolín11 Dominik Zlesák
5.3. část17:19EN4 Vojta Šmíd
6.3. část17:54PS4 Vojta Šmíd
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část11:12-3 Petr Lesák78 Jiří Unzeitig
2.2. část16:50PP15 Tomáš Vítek10 Milan Koubek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část13:4110 Štěpán Martinec2902 blokování hokejky
2.2. část16:1610 Štěpán Martinec2911 bránění ve hře
3.3. část17:023 Jan Machatý2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část03:076 Adam Kobr2919 hra na zemi
2.2. část08:109 Vít Jakubec2902 blokování hokejky
3.3. část02:5720 Vojtěch Pavlák2911 bránění ve hře
4.3. část14:363 Petr Lesák2911 bránění ve hře
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
31 Karel Aubus3723594.5960:00
71 Jakub Hrdlička000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
99 Tomáš Hynek2652180.7760:00
69 Tomáš Olejár000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
2 Tadeáš Vaněk (U)000
3 Jan Machatý (O)000
4 Vojta Šmíd (U)213
6 Matěj Tesař (U)000
8 Štěpán Kapoun (U)011
10 Štěpán Martinec (U)000
11 Dominik Zlesák (U)022
12 Vojtěch Kolomý (U)101
13 Jan Stolín (U)000
16 David Čížek (U)000
20 Pavel Horák (U)000
23 Petr Stolín (U)202
30 Tomáš Langer (U)101
50 Matyáš Pinkas (U)000
77 Tomáš Dryml (U)000
HRÁČIGAPTS
2 Jan Kajsrlík (O)000
3 Petr Lesák (U)101
4 Marek Cifra (O)000
5 Lukáš Večeře (U)000
6 Adam Kobr (U)000
8 Radim Jiráský (O)000
9 Vít Jakubec (U)000
10 Milan Koubek (U)011
15 Tomáš Vítek (O)101
16 Václav Vilímek (U)000
17 Lukáš Matějka (O)000
20 Vojtěch Pavlák (U)000
23 Ladislav Rozlivka (O)000
68 Libor Knypl (U)000
78 Jiří Unzeitig (U)011
79 David Šimáček (O)000
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Typl - trenér
Martin Šmíd - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Jindřich Večeře - trenér
Aleš Dejdar - vedoucí
Michaela Baťová - fyzioterapeut
Václav Musel - ostatní
Václav Hanus - ostatní