STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
TJ Lokomotiva Lounyneděle 08.09.2019; Městská SH LounyT.B.C. Králův Dvůr
5počet diváků: 868
začátek 16:00; konec 18:00
Utkání: 8XMP-4D01; 4. kolo; Pohár Českého florbalu
části: 1:0, 4:3, 0:5, střely na branku: 20:50
rozhodčí: Kusek Robert, Kešner Lukáš
delegát: Jelínek Jiří; známka: 6
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:05-21 Michal Bočánek14 Michal Fürstl
2.2. část04:57-28 Milan Čížek9 Marek Pačmag
3.2. část11:03PP9 Marek Pačmag28 Milan Čížek
4.2. část17:12-11 Martin Marek12 Aleš Linka
5.2. část19:00-27 Jaroslav Bielik33 Dominik Krupka
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část04:17-11 Tomáš Vlček59 Daniel Škoula
2.2. část07:36-88 Matěj Kodl52 Patrik Kovářík
3.2. část09:40-72 Jakub Uhřík
4.3. část08:03-88 Matěj Kodl93 Patrik Svoboda
5.3. část08:25-60 Daniel Riley11 Tomáš Vlček
6.3. část12:33-11 Tomáš Vlček72 Jakub Uhřík
7.3. část13:54PP19 Jakub Votava60 Daniel Riley
8.3. část16:45-19 Jakub Votava11 Tomáš Vlček
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část17:1833 Dominik Krupka2902 blokování hokejky
2.2. část05:303 Matěj Moravec2920 hra rukou
3.2. část13:223 Matěj Moravec2902 blokování hokejky
4.3. část13:158 Martin Čonka2901 sekání
5.3. část13:5412 Aleš Linka2925 nesportovní chování
6.3. část19:4111 Martin Marek2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část10:2956 Ondřej Blažek2907 nedovolené vrážení
2.3. část04:2993 Patrik Svoboda2911 bránění ve hře
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
89 Tomáš Gieszmann3582777.1440:00
29 Václav Frajt15015100.0020:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
7 Martin Kohout2051575.0060:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
3 Matěj Moravec (O)000
4 Jakub Laurich (U)000
8 Martin Čonka (O)000
9 Marek Pačmag (U)112
11 Martin Marek (U)101
12 Aleš Linka (U)011
14 Michal Fürstl (U)011
15 Tomáš Princ (O)000
17 Radek Korbička (U)000
21 Michal Bočánek (U)101
26 Karel Švíka (U)000
27 Jaroslav Bielik (U)101
28 Milan Čížek (O)112
33 Dominik Krupka (U)011
HRÁČIGAPTS
2 Martin Eliáš (U)000
11 Tomáš Vlček (U)224
19 Jakub Votava (U)202
28 Oliver Mahr (U)000
30 Dominik Kameš (U)000
34 Pavel Dvořák (U)000
44 Denys Polyanskyj (O)000
50 Karel Horký (U)000
52 Patrik Kovářík (O)011
56 Ondřej Blažek (O)000
57 Adam Lešuk (U)000
58 Adam Barbořík (O)000
59 Daniel Škoula (U)011
60 Daniel Riley (U)112
67 Tomáš Balej (O)000
72 Jakub Uhřík (O)112
88 Matěj Kodl (U)202
93 Patrik Svoboda (O)011
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Lindner - trenér
Jiří Lindner - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Radek Križko - trenér
Michal Kubert - vedoucí
Kubert Michal - asistent trenéra
Lešuková Iva - fyzioterapeut