STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
TJ Slovan Havířovsobota 14.09.2019; SH VOŠ SOŠ SOU KopřivniceFBC Vikings Kopřivnice
9počet diváků: 08
začátek 08:00; konec 09:26
Utkání: 7XJ2-A001; 1. kolo; 2. liga juniorů - skupina 7
části: 0:3, 4:5, 5:0, střely na branku: 0:0
rozhodčí: Toman Lukáš, Vaněk Lukáš
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část03:09-11 Jan Drong8 Vít Morkes
2.2. část05:01PP13 František Kyc11 Jan Drong
3.2. část09:26-50 Kamil Soják13 František Kyc
4.2. část11:01-11 Jan Drong8 Vít Morkes
5.3. část01:34-11 Jan Drong29 Kryštof Fusek
6.3. část04:33-50 Kamil Soják10 David Vrána
7.3. část07:59PP88 Nicolas Orlovský13 František Kyc
8.3. část10:16-5 Jakub Hloušek10 David Vrána
9.3. část11:36PP50 Kamil Soják13 František Kyc
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část10:16-5 Jakub Kostelník
2.1. část10:40-9 Lukáš Michna6 Jan David
3.1. část12:33-9 Lukáš Michna6 Jan David
4.2. část00:36PP12 Vít Buzek10 Jan Goršanov
5.2. část06:15-5 Jakub Kostelník
6.2. část09:30-5 Jakub Kostelník
7.2. část10:18-5 Jakub Kostelník12 Vít Buzek
8.2. část12:53-15 Ondřej Holaň13 Robert Socha
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část10:4413 František Kyc2909 hrubost
2.2. část00:145 Jakub Hloušek2909 hrubost
3.3. část13:5915 Jan Brija2901 sekání
4.3. část14:5011 Jan Drong2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část10:445 Jakub Kostelník2909 hrubost
2.2. část03:119 Lukáš Michna2902 blokování hokejky
3.3. část07:4412 Vít Buzek2911 bránění ve hře
4.3. část11:1314 Tomáš Kusz2925 nesportovní chování
5.3. část11:13Tomáš Kulatý610 osobní trest
6.3. část11:2610 Jan Goršanov2910 držení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Daniel Chmiel01-1019:32
38 Lukáš Vrba07-7025:18
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
75 Filip Grill09-9045:00
28 Lukáš Mikušek000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
5 Jakub Hloušek (U)101
8 Vít Morkes (O)022
10 David Vrána (O)022
11 Jan Drong (U)314
13 František Kyc (U)134
15 Jan Brija (O)000
29 Kryštof Fusek (U)011
34 Václav Kyc (U)000
50 Kamil Soják (U)303
54 Matěj Kravčík (U)000
56 Patrik Charvát (O)000
65 Ondřej Kravčík (U)000
69 Filip Kočí (U)000
88 Nicolas Orlovský (U)101
HRÁČIGAPTS
5 Jakub Kostelník (U)404
6 Jan David (U)022
9 Lukáš Michna (U)202
10 Jan Goršanov (U)011
11 Jiří Šimek (U)000
12 Vít Buzek (U)112
13 Robert Socha (U)011
14 Tomáš Kusz (U)000
15 Ondřej Holaň (U)101
16 Jan Polášek (U)000
17 René Libiger (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Matěj Erbs - trenér
Matěj Erbs - vedoucí
Vojtěch Kořínek - masér
REALIZAČNÍ TÝM
Dušan Hejč - trenér
Tomáš Kulatý - vedoucí