STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeňsobota 12.10.2019; Slavia VŠ PlzeňTEXAS LONGHORNS
8počet diváků: 387
začátek 19:00; konec 21:10
Utkání: 8XW22019/2020-A027; 5. kolo; 1. liga žen
části: 3:3, 2:3, 2:1, 0:0, střely na branku: 38:22
rozhodčí: Dolejš Dominik, Klán Martin
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
21 Ivana Drugdová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
33 Jana Pavlicová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:13-94 Denisa Razímová46 Michaela Urbanová
2.1. část09:01-21 Ivana Drugdová46 Michaela Urbanová
3.1. část16:03-14 Ivana Vachovcová85 Jana Vostrá
4.2. část00:20-51 Anna Alexandra Suková42 Terezie Lejbová
5.2. část17:41-52 Šárka Matoušková
6.3. část15:02-42 Terezie Lejbová47 Lenka Přerostová
7.3. část17:01PP21 Ivana Drugdová14 Ivana Vachovcová
8.--PS51 Anna Alexandra Suková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:36PP20 Jana Kadlecová62 Barbora Nosková
2.1. část08:38-33 Jana Pavlicová84 Aneta  Špičáková
3.1. část13:43-33 Jana Pavlicová84 Aneta  Špičáková
4.2. část08:33-36 Lucie Knobová20 Jana Kadlecová
5.2. část11:05-31 Michaela Blovská
6.2. část14:54-79 Zuzana Purkrábková71 Markéta Černá
7.3. část13:19-33 Jana Pavlicová84 Aneta  Špičáková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část06:3392 Barbora Krňoulová2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část12:2020 Jana Kadlecová2911 bránění ve hře
2.3. část16:4251 Andrea Černá2922 špatné střídání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Anna Urbanová2271568.1865:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
55 Radka Höflerová3873181.5865:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
14 Ivana Vachovcová (U)112
16 Alžběta Kopřivová (U)000
17 Lucie Bejčková (U)000
21 Ivana Drugdová (U)202
40 Sára Bobková (U)000
42 Terezie Lejbová (U)112
46 Michaela Urbanová (U)022
47 Lenka Přerostová (U)011
51 Anna Alexandra Suková (U)202
52 Šárka Matoušková (U)101
85 Jana Vostrá (U)011
92 Barbora Krňoulová (O)000
94 Denisa Razímová (U)101
HRÁČIGAPTS
6 Klára Zelinková (U)000
9 Miroslava Nováková (U)000
11 Nikol Vypior (U)000
18 Nikola Křemenáková (U)000
20 Jana Kadlecová (U)112
31 Michaela Blovská (U)101
33 Jana Pavlicová (U)303
36 Lucie Knobová (U)101
44 Kateřina Vránová (U)000
47 Dominika Kračunová (U)000
51 Andrea Černá (U)000
62 Barbora Nosková (U)011
71 Markéta Černá (U)011
72 Emma Šlopková (U)000
79 Zuzana Purkrábková (U)101
84 Aneta Špičáková (U)033
REALIZAČNÍ TÝM
Milan Bejček - trenér
Milan Bejček - vedoucí
Procházka Vít (06.03.1985) - licence B - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Hrma - trenér
Ladislav Hrma - vedoucí
Petr Jiří (01.07.1991) - licence C - trenér