STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn sobota 12.10.2019; SH Týn nad VltavouBanes Florbal Soběslav
8počet diváků: 706
začátek 16:00; konec 18:00
Utkání: 8XW2-A028; 5. kolo; 1. liga žen
části: 5:3, 1:0, 2:3, střely na branku: 37:23
rozhodčí: Hrubec Martin, Koutník Jan
delegát: Matyáš Jiří; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
21 Karolína Hašlová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
13 Markéta Kabešová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:52-21 Karolína Hašlová6 Zdeňka Janoušková
2.1. část05:55-33 Tereza Bočková
3.1. část06:21-21 Karolína Hašlová
4.1. část14:09-10 Nella Stašková66 Markéta Šímová
5.1. část18:49-21 Karolína Hašlová
6.2. část12:49-10 Nella Stašková66 Markéta Šímová
7.3. část08:09PP33 Tereza Bočková
8.3. část18:56-33 Tereza Bočková10 Nella Stašková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:07PS40 Eliška Juhaňáková
2.1. část07:04-17 Karolína Křivánková13 Markéta Kabešová
3.1. část08:36-17 Karolína Křivánková13 Markéta Kabešová
4.3. část11:11-6 Andrea Dostálová40 Eliška Juhaňáková
5.3. část11:56PS40 Eliška Juhaňáková
6.3. část19:49-6 Andrea Dostálová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část19:5958 Eliška Zimová2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část07:215 Veronika Šraierová2904 vysoká hokejka
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
98 Simona Werbynská2361773.9160:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
42 Pavlína Kozáková3782978.3860:00
23 Eliška Hnojnová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
3 Lucie Krátká (U)000
6 Zdeňka Janoušková (O)011
8 Klára Dokulilová (O)000
10 Nella Stašková (U)213
11 Šárka Houzarová (U)000
12 Anna Fáberová (U)000
13 Markéta Pavlovcová (U)000
15 Martina Kratochvílová (U)000
21 Karolína Hašlová (U)303
22 Michaela Bezpalcová (U)000
27 Johana Vejvodová (O)000
28 Aneta Paďourková (O)000
33 Tereza Bočková (U)303
44 Jana Nováková (O)000
58 Eliška Zimová (O)000
66 Markéta Šímová (U)022
99 Denisa Příhodová (O)000
HRÁČIGAPTS
5 Veronika Šraierová (O)000
6 Andrea Dostálová (U)202
8 Monika Hrnečková (U)000
10 Bára Michalová (U)000
13 Markéta Kabešová (U)022
14 Kateřina Vojtová (U)000
15 Denisa Tupá (U)000
17 Karolína Křivánková (U)202
18 Petra Kabešová (O)000
25 Jana Straková (U)000
33 Alena Břízová (O)000
40 Eliška Juhaňáková (U)213
44 Amálie Šťastná (O)000
REALIZAČNÍ TÝM
Ivan Janoušek - trenér
Karolína Hašlová - vedoucí
Marcel Pudich - asistent trenéra
- asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Mendl - trenér
Markéta Kabešová - vedoucí
Bělohlav Martin - asistent trenéra