STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Tatran Střešovicesobota 05.10.2019; STODOLA Aréna Střešovice1. SC TEMPISH Vítkovice
4počet diváků: 10011
začátek 18:00; konec 20:00
Utkání: 8XW1-A025; 5. kolo; Extraliga žen
části: 3:2, 0:4, 1:5, střely na branku: 17:34
rozhodčí: Brejcha Jan, Husák Lukáš
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
79 Katka Nádeníková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
26 Barbora Husková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:20-10 Kateřina Seemannová23 Veronika Kopecká
2.1. část04:34-8 Markéta Prontekerová21 Anna Válková
3.1. část08:51-21 Anna Válková8 Markéta Prontekerová
4.3. část10:12-15 Mariana Býčková48 Karolína Judová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:58-26 Barbora Husková
2.1. část10:18-26 Barbora Husková8 Dominika Buczek
3.2. část09:03-8 Dominika Buczek48 Eliška Planková
4.2. část13:52-77 Zuzanna Krzywak
5.2. část17:26-19 Veronika Enenkelová25 Ivana Šupáková
6.2. část18:25-50 Vlaďka Maděrová18 Lucie Cholinská
7.3. část00:36-77 Zuzanna Krzywak10 Denisa Ferenčíková
8.3. část02:41PP10 Denisa Ferenčíková19 Veronika Enenkelová
9.3. část05:06-26 Barbora Husková7 Zuzana Halfarová
10.3. část06:55-18 Lucie Cholinská25 Ivana Šupáková
11.3. část16:32-26 Barbora Husková25 Ivana Šupáková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část02:5872 Adéla Košvancová2901 sekání
2.3. část02:1823 Veronika Kopecká2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část10:5025 Ivana Šupáková2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
28 Markéta Antalová34112367.6560:00
91 Eliška Drbalová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Nikola Příleská1741376.4760:00
73 Petra Klečková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Tereza Bystrianská (U)00000:0000
8 Markéta Prontekerová (U)11200:0001
10 Kateřina Seemannová (U)10100:0001
15 Mariana Býčková (O)10100:0001
20 Monika Zikmundová (O)00000:0000
21 Anna Válková (U)11200:0001
23 Veronika Kopecká (U)01100:0000
25 Petra Malecká (O)00000:0000
29 Lucie Želízková (U)00000:0000
42 Eliška Machková (O)00000:0000
44 Barbora Zabavská (U)00000:0000
48 Karolína Judová (U)01100:0000
64 Natálie Houžvičková (O)00000:0000
70 Liana Matěvosova (U)00000:0000
72 Adéla Košvancová (O)00000:0000
79 Katka Nádeníková (U)00000:0000
84 Daniela Kvasková (U)00000:0000
86 Lenka Faltusová (U)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Michaela Kubečková (U)00000:0000
7 Zuzana Halfarová (O)01100:0000
8 Dominika Buczek (U)11200:0001
10 Denisa Ferenčíková (U)11200:0001
16 Anna Grufíková (U)00000:0000
18 Lucie Cholinská (U)11200:0001
19 Veronika Enenkelová (U)11200:0001
22 Sára Seevaldová (U)00000:0000
25 Ivana Šupáková (O)03300:0000
26 Barbora Husková (U)40400:0004
44 Lucie Theimerová (O)00000:0000
48 Eliška Planková (U)01100:0000
50 Vlaďka Maděrová (U)10100:0001
68 Lucie Suchánková (U)00000:0000
77 Zuzanna Krzywak (U)20200:0002
88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar (U)00000:0000
REALIZAČNÍ TÝM
Michaela Marešová - trenér
Jan Pojar - vedoucí
Michálek Marek (13.12.1982) - licence B - trenér
Novák Robert (24.08.1983) - licence B - trenér
Pojar Jan (11.06.1972) - licence C - trenér
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Jiří Velecký - vedoucí
Pečonka Josef - masér
Nebelová Kateřina - fyzioterapeut