STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Bulldogs Brnosobota 12.10.2019; SH SportPoint BrnoFBC ČPP OSTRAVA
6počet diváků: 6411
začátek 19:00; konec 20:56
Utkání: 8XW1-A034; 6. kolo; Extraliga žen
části: 2:6, 3:3, 1:2, střely na branku: 22:35
rozhodčí: Prouza Michal, Rogowski Petr
delegát: Kyjovský Ondřej; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
25 Eva Stará (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
10 Denisa Kotzurová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:21-17 Gabriela Komínková78 Pavlína Bačová
2.1. část08:36-78 Pavlína Bačová77 Anna Bachratá
3.2. část06:00-78 Pavlína Bačová27 Aneta Koláčková
4.2. část07:36PP27 Aneta Koláčková25 Eva Stará
5.2. část12:23SH78 Pavlína Bačová27 Aneta Koláčková
6.3. část13:14-25 Eva Stará17 Gabriela Komínková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:29-10 Denisa Kotzurová66 Michaela Mlejnková
2.1. část02:04-66 Michaela Mlejnková68 Nela Kapcová
3.1. část02:18-88 Kristína Hudáková73 Viktória Grossová
4.1. část04:32-88 Kristína Hudáková99 Paulína Hudáková
5.1. část13:01-34 Veronika Káčová
6.1. část17:15-10 Denisa Kotzurová66 Michaela Mlejnková
7.2. část09:31-34 Veronika Káčová99 Paulína Hudáková
8.2. část13:19PP66 Michaela Mlejnková88 Kristína Hudáková
9.2. část15:45PP88 Kristína Hudáková99 Paulína Hudáková
10.3. část00:29-10 Denisa Kotzurová88 Kristína Hudáková
11.3. část11:31-66 Michaela Mlejnková5 Markéta Vrlíková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část10:174 Petra Hložanková2901 sekání
2.1. část17:5389 Linda Detková2901 sekání
3.2. část10:4225 Eva Stará5909 hrubost
4.2. část18:217 Tereza Tomanová2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část07:2373 Viktória Grossová2909 hrubost
2.3. část14:5920 Nela Škopková2901 sekání
3.3. část19:5220 Nela Škopková2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
11 Markéta Marková35112468.5760:00
85 Sabina Dvořáčková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
91 Jana Dupčáková2261672.7360:00
75 Veronika Tomšová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Petra Hložanková (U)00021:17221-2
7 Tereza Tomanová (U)00015:58180-4
8 Michaela Žáková (U)00021:46244-2
14 Tereza Halaštová (O)00020:56230-2
17 Gabriela Komínková (O)11219:142332
23 Yvona Dostálová (U)00016:44180-3
25 Eva Stará (U)11219:172230
27 Aneta Koláčková (O)12319:562532
32 Karolína Garguláková (U)00000:0000
34 Marie Grufíková (U)00016:47190-4
49 Petra Krejčíková (U)00017:37190-4
50 Barbora Greiplová (O)00018:15180-2
77 Anna Bachratá (U)01121:092602
78 Pavlína Bačová (U)31421:272672
89 Linda Detková (U)00021:46241-2
92 Nikola Domonkosová (U)00017:36200-4
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Markéta Vrlíková (U)01131:342932
6 Karin Vavrečková (O)00011:45130-1
10 Denisa Kotzurová (U)30324:412265
16 Tereza Voláková (U)00008:08910
20 Nela Škopková (U)00015:54152-1
32 Alena Zuzaníková (U)00025:30301-1
34 Veronika Káčová (U)20225:30303-1
66 Michaela Mlejnková (U)32529:232745
68 Nela Kapcová (U)01134:303265
73 Viktória Grossová (U)01124:392900
88 Kristína Hudáková (U)32516:422062
97 Kristýna Pospíšilová (O)00031:332933
99 Paulína Hudáková (U)03317:322002
REALIZAČNÍ TÝM
Rudolf Škubal - trenér
Rudolf Škubal - vedoucí
Uher Jiří (16.07.1969) - licence B - trenér
Knotková Kateřina - lékař
Zamazalová Monika - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Robenek - trenér
Václav Jurečka - vedoucí
Lacková Jana - ostatní
Pasecký Luděk (09.12.1983) - licence B - asistent trenéra