STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
Ivanti Tigers Jižní Městosobota 12.10.2019; SH Jižní MěstoFBS Olomouc
10počet diváků: 1610
začátek 17:00; konec 18:50
Utkání: 8XW12019/2020-A032; 6. kolo; Extraliga žen
části: 2:0, 4:0, 4:0, střely na branku: 53:12
rozhodčí: Brejcha Jan, Husák Lukáš
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
23 Eliška Trojánková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
85 Andrea Palinková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:20PP2 Nikola Hermannová92 Eliška Chudá
2.1. část16:53-23 Eliška Trojánková17 Nikol Pekárková
3.2. část06:11-12 Lucie Řezáčová
4.2. část09:51-23 Eliška Trojánková13 Dominika Steinbachová
5.2. část09:58-2 Nikola Hermannová42 Kateřina Kovaříková
6.2. část14:56-46 Petra Šebestová42 Kateřina Kovaříková
7.3. část08:53-46 Petra Šebestová85 Natálie Balková
8.3. část10:24-23 Eliška Trojánková2 Nikola Hermannová
9.3. část17:27-12 Lucie Řezáčová55 Kateřina Fousová
10.3. část18:45-42 Kateřina Kovaříková92 Eliška Chudá
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část06:3348 Darina Axmannová2907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Martina Franková12012100.0060:00
72 Kristýna Karli000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
22 Lenka Kubíčková53104381.1360:00
23 Pavla Lišková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Nikola Hermannová (U)21329:463056
3 Simona Pálková (U)00018:021932
9 Markéta Baťková (U)00000:0000
10 Iveta Hyršlová (U)00021:252343
12 Lucie Řezáčová (U)20218:021952
13 Dominika Steinbachová (U)01118:362244
17 Nikol Pekárková (U)01130:143153
21 Vanda Šnajberková (U)00021:042112
23 Eliška Trojánková (U)30319:152153
42 Kateřina Kovaříková (U)12323:272023
46 Petra Šebestová (U)20220:331944
55 Kateřina Fousová (O)01122:062313
84 Veronika Balejová (U)00005:19600
85 Natálie Balková (O)01129:513076
92 Eliška Chudá (U)02222:201964
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Barbora Suchánková (U)00030:05310-3
9 Veronika Rozenbergová (O)00002:0130-2
10 Jitka Oháňková (U)00024:28280-3
12 Tereza Mošťková (U)00025:13304-4
15 Pavla Pejzlová (U)00029:54340-2
21 Kateřina Peterková (U)00031:46335-2
24 Tereza Reimerová (U)00028:05330-5
28 Anna Němcová (U)00002:3140-3
41 Lenka Ryšavá (U)00022:04261-2
44 Martina Pejzlová (O)00027:12280-4
48 Darina Axmannová (O)00026:38321-5
67 Šárka Kylarová (O)00002:5840-3
77 Tereza Zemanová (U)00011:35110-1
82 Veronika Divišová (O)00002:0130-2
85 Andrea Palinková (U)00030:03331-3
99 Barbora Hnátková (U)00002:0130-2
REALIZAČNÍ TÝM
Karolína Šatalíková - trenér
Markéta Šteglová - vedoucí
Novák Marek (20.01.1991) - licence C - asistent trenéra
Hejret Daniel - ostatní
Vacuška Lukáš - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Alice Pavlíková - trenér
Alice Pavlíková - vedoucí
Sklenářová Alena (15.10.1989) - licence C - asistent trenéra
Václavíková Dominika - vedoucí