STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Panthers Prahaneděle 13.10.2019; SH ZŠ RudnáK1 Florbal Židenice
2počet diváků: 856
začátek 16:45; konec 18:40
Utkání: 8XW1-A033; 6. kolo; Extraliga žen
části: 1:0, 0:3, 1:3, střely na branku: 15:28
rozhodčí: Hátlová Kateřina, Jansová Lenka
delegát: Matyáš Jiří; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
96 Veronika Zittová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
5 Zuzana Hubáčková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:54-77 Tereza Pitterlingová99 Petra Šusterová
2.3. část09:25-13 Anežka Slaná96 Veronika Zittová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část02:49-5 Zuzana Hubáčková88 Andrea Dernerová
2.2. část10:31-28 Barbora Sedláčková24 Eva Urbášková
3.2. část12:32-34 Kamila Pravcová39 Martina Indrová
4.3. část11:52-20 Markéta Sedláčková34 Kamila Pravcová
5.3. část18:53EN88 Andrea Dernerová11 Eva Smutná
6.3. část19:44-88 Andrea Dernerová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část09:0347 Barbora Krňoulová2901 sekání
2.3. část06:1968 Ivana Miklíková2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část14:5588 Andrea Dernerová2904 vysoká hokejka
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Kristýna Horňáková2752281.4858:00
2 Eliška Egertová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Lenka Remešová1521386.6760:00
18 Karolína Krištofová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Kristýna Lochmannová (U)00027:13271-4
8 Kateřina Kubištová (U)00000:0000
9 Kristýna Vranová (U)00015:051700
10 Nikola Staňková (U)00022:152600
13 Anežka Slaná (U)10118:26254-1
18 Dominika Tůmová (U)00022:422710
21 Lucie Florianová (O)00027:58303-1
29 Diana Hošková (U)00000:0000
33 Nikola Hamerníková (U)00012:27120-1
36 Viktorie Novotná (U)00000:0000
47 Barbora Krňoulová (O)00027:15300-2
66 Martina Kleinová (U)00025:38261-4
68 Ivana Miklíková (O)00001:39401
71 Anežka Viplerová (U)00016:59170-1
77 Tereza Pitterlingová (U)10123:12241-2
94 Adéla Procházková (U)00000:0000
96 Veronika Zittová (U)01127:42264-3
99 Petra Šusterová (U)01127:34250-3
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Zuzana Hubáčková (U)10126:222933
9 Natálie Janečková (U)00008:55103-1
11 Eva Smutná (O)01122:422921
15 Šárka Staňková (O)00027:533512
17 Eva Filipová (O)00010:281210
20 Markéta Sedláčková (U)10103:39511
24 Eva Urbášková (U)01120:092821
28 Barbora Sedláčková (U)10124:042630
34 Kamila Pravcová (U)11229:163333
37 Eva Nečasová (U)00020:122102
39 Martina Indrová (O)01132:203522
43 Jitka Drápalová (O)00027:443201
79 Martina Valehrachová (O)00009:021001
87 Lucie Romančáková (U)00013:001611
88 Andrea Dernerová (U)21322:122463
REALIZAČNÍ TÝM
Lukáš Jenšík - trenér
Lukáš Jenšík - vedoucí
Skazko Pavel (03.07.1988) - licence C - asistent trenéra
Jana Ježková - lékař
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér