STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FAT PIPE FLORBAL CHODOVsobota 26.10.2019; SH Jižní Město1. SC TEMPISH Vítkovice
2počet diváků: 1617
začátek 19:00; konec 20:55
Utkání: 8XW1-A037; 7. kolo; Extraliga žen
části: 0:2, 1:3, 1:2, střely na branku: 26:22
rozhodčí: Kytler David, Typl Vojtěch
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
7 Gabriela Žůrková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
25 Ivana Šupáková (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část13:52PP7 Gabriela Žůrková22 Martina Řepková
2.3. část08:56-18 Magdaléna Plášková22 Martina Řepková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část07:38-18 Lucie Cholinská25 Ivana Šupáková
2.1. část18:18PP25 Ivana Šupáková10 Denisa Ferenčíková
3.2. část02:37-48 Eliška Planková4 Michaela Kubečková
4.2. část07:06OG18 Magdaléna Plášková
5.2. část18:49-10 Denisa Ferenčíková18 Lucie Cholinská
6.3. část05:38-4 Michaela Kubečková37 Nikola Příleská
7.3. část08:48-26 Barbora Husková48 Eliška Planková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část17:2017 Gabriela Tožičková2901 sekání
2.3. část11:5171 Kristína Belicová2922 špatné střídání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část12:0825 Ivana Šupáková2920 hra rukou
2.2. část13:0548 Eliška Planková2901 sekání
3.3. část17:2644 Lucie Theimerová2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Jana Christianová2271568.1860:00
83 Hana Ranochová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Nikola Příleská2622492.3160:00
73 Petra Klečková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Karolína Suchá (U)00023:41303-3
6 Anet Jarolímová (U)00013:00180-2
7 Gabriela Žůrková (U)10131:26305-1
9 Nela Jiráková (O)00031:253010
10 Daniela Frantíková (O)00026:24293-4
17 Gabriela Tožičková (U)00029:27315-1
18 Magdaléna Plášková (U)10123:302840
21 Eva Preisslerová (U)00000:0000
22 Martina Řepková (U)02231:10314-1
24 Jana Vávrová (U)00009:59140-1
27 Adéla Jůzová (U)00006:4690-1
28 Johana Vrbová (O)00000:0000
41 Markéta Svačinová (O)00019:29260-1
71 Kristína Belicová (U)00006:4690-1
77 Karolína Kellovská (U)00004:5961-1
79 Tereza Hanzlíková (U)00020:21261-3
91 Vanessa Rebecca Keprtová (U)00008:16110-3
99 Marie Havlíčková (U)00010:05130-2
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Michaela Kubečková (U)11227:554114
7 Zuzana Halfarová (O)00014:452103
8 Dominika Buczek (U)00017:242733
10 Denisa Ferenčíková (U)11231:054111
18 Lucie Cholinská (U)11226:023741
22 Sára Seevaldová (U)00030:034101
25 Ivana Šupáková (O)11230:574111
26 Barbora Husková (U)10125:493613
29 Kamila Paloncyová (U)00031:354281
44 Lucie Theimerová (O)00026:524104
48 Eliška Planková (U)11225:343612
50 Vlaďka Maděrová (U)00006:161012
68 Lucie Suchánková (U)00000:0000
88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar (U)00000:0000
REALIZAČNÍ TÝM
Anet Jarolímová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Procházka Lukáš - asistent trenéra
Brabec Petr - asistent trenéra
Štefek Karel (01.11.1977) - licence C - trenér
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Jiří Velecký - vedoucí
Josef Pečonka - masér
Saidl Filip - ostatní
Nebelová Kateřina - fyzioterapeut