STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
FbŠ Bohemianspondělí 28.10.2019; SH DěkankaK1 Florbal Židenice
10počet diváků: 955
začátek 14:00; konec 16:06
Utkání: 8XW12019/2020-A046; 8. kolo; Extraliga žen
části: 2:2, 3:2, 5:1, střely na branku: 24:24
rozhodčí: Beranová Barbora, Hejnová Lucie
delegát: Waliczko Radim; známka: 5
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
23 Natálie Bartošová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
39 Martina Indrová (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část12:55-10 Eliška Reischlová48 Gabriela Vaníčková
2.1. část17:57-17 Hana Poláková94 Adéla Bočanová
3.2. část05:17-23 Natálie Bartošová94 Adéla Bočanová
4.2. část11:48PP94 Adéla Bočanová10 Eliška Reischlová
5.2. část15:52-17 Hana Poláková94 Adéla Bočanová
6.3. část00:53PP94 Adéla Bočanová14 Eliška Vrátná
7.3. část02:50PP10 Eliška Reischlová67 Veronika Loudová
8.3. část03:24-16 Aneta Toulová18 Klára Minářová
9.3. část11:55OG15 Šárka Staňková
10.3. část19:06-17 Hana Poláková68 Kristýna Andrlová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:29-9 Natálie Janečková11 Eva Smutná
2.1. část14:31PP39 Martina Indrová24 Eva Urbášková
3.2. část17:39PP39 Martina Indrová88 Andrea Dernerová
4.2. část18:19-22 Barbora Sedláčková24 Eva Urbášková
5.3. část04:27PP39 Martina Indrová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část13:3667 Veronika Loudová2910 držení
2.2. část07:4767 Veronika Loudová2925 nesportovní chování
3.2. část16:3048 Gabriela Vaníčková2901 sekání
4.3. část03:4267 Veronika Loudová2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část06:429 Natálie Janečková2907 nedovolené vrážení
2.2. část11:3017 Lucie Romančáková2901 sekání
3.2. část19:1039 Martina Indrová2910 držení
4.3. část01:3024 Eva Urbášková2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Daniela Kreisingerová2451979.1760:00
91 Martina Lerchová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
18 Karolína Krištofová24101458.3360:00
25 Lenka Remešová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Dominika Vatahová (U)00009:151213
10 Eliška Reischlová (U)21327:45252-1
14 Eliška Vrátná (O)01111:181120
16 Aneta Toulová (O)10124:262510
17 Hana Poláková (U)30328:532884
18 Klára Minářová (U)01109:151203
22 Kristýna Dvořáková (O)00007:141102
23 Natálie Bartošová (U)10120:142113
25 Karla Batíková (O)00000:0000
37 Julie Chaloupková (U)00008:411102
41 Eliška Císařová (O)00023:52240-1
48 Gabriela Vaníčková (U)01123:00231-1
51 Andrea Plavcová (U)00000:0000
53 Anna Marešová (U)00009:151203
67 Veronika Loudová (O)01122:282223
68 Kristýna Andrlová (O)01124:272404
70 Jessica Zlámalová (U)00023:52241-1
94 Adéla Bočanová (U)23524:272543
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Zuzana Hubáčková (U)00016:49215-5
9 Natálie Janečková (U)10109:321331
10 Michaela Hřebíčková (U)00000:0000
11 Eva Smutná (O)01129:48310-4
15 Šárka Staňková (O)00027:26311-2
17 Lucie Romančáková (U)00009:491220
20 Markéta Sedláčková (U)00000:0000
22 Barbora Sedláčková (U)10120:26233-1
24 Eva Urbášková (U)02223:432411
34 Kamila Pravcová (O)00033:44291-1
37 Eva Nečasová (U)00029:04320-2
39 Martina Indrová (O)30330:04317-3
43 Jitka Drápalová (O)00029:17340-4
73 Eva Filipová (U)00008:111110
79 Martina Valehrachová (U)00001:27200
88 Andrea Dernerová (U)01121:43241-1
98 Silvia Tomová (U)00003:1950-2
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Grigar - trenér
Tomáš Grigar - vedoucí
Blažková Tereza (22.04.1993) - licence B - trenér
Christian Morcillo Gallardo - ostatní
Veronika Štajnerová - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér