STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Tatran Střešovicepondělí 28.10.2019; STODOLA Aréna StřešoviceFBC ČPP OSTRAVA
5počet diváků: 10811
začátek 15:00; konec 16:55
Utkání: 8XW1-A047; 8. kolo; Extraliga žen
části: 2:5, 2:3, 1:3, střely na branku: 29:36
rozhodčí: Kostinek Tomáš, Reichelt Martin
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
6 Karolína Vachušková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
68 Nela Kapcová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:38-5 Tereza Bystrianská79 Katka Nádeníková
2.1. část05:31-79 Katka Nádeníková10 Kateřina Seemannová
3.2. část06:52-23 Veronika Kopecká44 Barbora Zabavská
4.2. část07:27-6 Karolína Vachušková8 Markéta Prontekerová
5.3. část11:40-6 Karolína Vachušková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:11-68 Nela Kapcová66 Michaela Mlejnková
2.1. část07:16-68 Nela Kapcová10 Denisa Kotzurová
3.1. část11:59-66 Michaela Mlejnková68 Nela Kapcová
4.1. část13:05-68 Nela Kapcová10 Denisa Kotzurová
5.1. část17:29-34 Veronika Káčová99 Paulína Hudáková
6.2. část05:30-37 Kateřina Šromotová73 Viktória Grossová
7.2. část17:47-10 Denisa Kotzurová68 Nela Kapcová
8.2. část19:08-34 Veronika Káčová37 Kateřina Šromotová
9.3. část07:03-68 Nela Kapcová66 Michaela Mlejnková
10.3. část09:39PP34 Veronika Káčová10 Denisa Kotzurová
11.3. část14:36-66 Michaela Mlejnková68 Nela Kapcová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část19:195 Tereza Bystrianská2909 hrubost
2.3. část08:408 Markéta Prontekerová2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část02:2673 Viktória Grossová2903 nadzvedávání hokejky
2.3. část15:4797 Kristýna Pospíšilová2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
91 Eliška Drbalová36112569.4460:00
28 Markéta Antalová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
75 Veronika Tomšová2952482.7660:00
3 Martina Schoupalová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Tereza Bystrianská (U)10121:19283-1
6 Karolína Vachušková (U)20214:531940
8 Markéta Prontekerová (U)01125:24311-4
10 Kateřina Seemannová (U)01124:17295-1
14 Denisa Billá (O)00025:37312-1
15 Mariana Býčková (O)00023:44301-1
20 Monika Zikmundová (O)00012:561500
21 Anna Válková (U)00012:561500
23 Veronika Kopecká (U)10112:561540
25 Petra Malecká (O)00004:37601
29 Lucie Želízková (O)00025:24315-4
42 Eliška Machková (U)00021:27313-4
44 Barbora Zabavská (U)01112:561500
64 Natálie Houžvičková (O)00021:27310-4
70 Liana Matěvosova (U)00000:0000
72 Adéla Košvancová (O)00008:1990-1
79 Katka Nádeníková (U)11221:40291-1
84 Daniela Kvasková (U)00007:50120-4
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Markéta Vrlíková (U)00029:123122
6 Karin Vavrečková (O)00010:091400
10 Denisa Kotzurová (U)13431:103474
16 Tereza Voláková (U)00003:16300
18 Terezie Šešulková (U)00003:16300
20 Nela Škopková (U)00003:44410
32 Alena Zuzaníková (U)00015:381903
34 Veronika Káčová (U)30325:143154
37 Kateřina Šromotová (U)11217:09202-1
66 Michaela Mlejnková (U)22431:533565
68 Nela Kapcová (U)43731:533565
73 Viktória Grossová (U)01128:103430
88 Kristína Hudáková (U)00008:511300
97 Kristýna Pospíšilová (O)00027:413003
99 Paulína Hudáková (U)01128:443442
REALIZAČNÍ TÝM
Michaela Marešová - trenér
Jan Pojar - vedoucí
Michálek Marek (13.12.1982) - licence B - trenér
Novák Robert (24.08.1983) - licence B - trenér
Pojar Jan (11.06.1972) - licence C - trenér
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Robenek - trenér
Jakub Robenek - vedoucí
Lacková Jana - ostatní
Špavelka Dominik (27.04.1995) - licence D - trenér