STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkovicepondělí 28.10.2019; SC Dubina OstravaIvanti Tigers Jižní Město
10počet diváků: 1455
začátek 16:00; konec 17:43
Utkání: 8XW1-A043; 8. kolo; Extraliga žen
části: 4:2, 4:2, 2:1, střely na branku: 29:24
rozhodčí: Petřík Martin, Podlesný Tomáš
delegát: Cholek Zdeněk; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
18 Lucie Cholinská (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
23 Eliška Trojánková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:11-22 Sára Seevaldová29 Kamila Paloncyová
2.1. část03:42-22 Sára Seevaldová29 Kamila Paloncyová
3.1. část15:40-18 Lucie Cholinská29 Kamila Paloncyová
4.1. část16:19-26 Barbora Husková7 Zuzana Halfarová
5.2. část09:54-48 Eliška Planková25 Ivana Šupáková
6.2. část11:31-22 Sára Seevaldová18 Lucie Cholinská
7.2. část13:24-10 Denisa Ferenčíková18 Lucie Cholinská
8.2. část16:52-10 Denisa Ferenčíková18 Lucie Cholinská
9.3. část01:42-4 Michaela Kubečková48 Eliška Planková
10.3. část16:06OG19 Nikol Pekárková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část10:00-10 Iveta Hyršlová23 Eliška Trojánková
2.1. část12:00-10 Iveta Hyršlová2 Nikola Hermannová
3.2. část02:37-10 Iveta Hyršlová23 Eliška Trojánková
4.2. část14:10-2 Nikola Hermannová23 Eliška Trojánková
5.3. část11:41-42 Kateřina Kovaříková85 Natálie Balková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část18:0029 Kamila Paloncyová2910 držení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část13:3242 Kateřina Kovaříková2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Nikola Příleská2451979.1760:00
73 Petra Klečková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
72 Kristýna Karli29101965.5258:10
25 Martina Franková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Terezie Gálová (U)00000:0000
4 Michaela Kubečková (U)10128:013421
7 Zuzana Halfarová (O)01127:493400
10 Denisa Ferenčíková (U)20228:593444
16 Anna Grufíková (U)00000:0000
18 Lucie Cholinská (U)13427:023454
22 Sára Seevaldová (U)30332:113545
25 Ivana Šupáková (O)01130:303525
26 Barbora Husková (U)10128:013230
29 Kamila Paloncyová (U)03329:433504
44 Lucie Theimerová (O)00029:203501
48 Eliška Planková (U)11226:513221
50 Vlaďka Maděrová (U)00007:52910
68 Lucie Suchánková (U)00000:0000
69 Natálie Hurníková (U)00000:0000
88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar (U)00001:31101
99 Alexandra Glasová (U)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Nikola Hermannová (U)11232:313241
9 Markéta Baťková (U)00000:0000
10 Iveta Hyršlová (U)30330:213281
12 Lucie Řezáčová (U)00030:313221
13 Dominika Steinbachová (U)00031:273121
19 Nikol Pekárková (U)00026:33331-6
21 Vanda Šnajberková (U)00011:47131-2
23 Eliška Trojánková (U)03332:313231
42 Kateřina Kovaříková (U)10129:39353-6
46 Petra Šebestová (U)00016:42222-5
55 Kateřina Fousová (O)00000:0000
85 Natálie Balková (O)01128:29341-5
92 Eliška Chudá (U)00029:29353-6
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Jiří Velecký - vedoucí
Dudešek Dušan - asistent trenéra
Saidl Filip - ostatní
Nebelová Kateřina - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Karolína Šatalíková - trenér
Karolína Šatalíková - vedoucí
Novák Marek (20.01.1991) - licence C - asistent trenéra
Vacuška Lukáš - asistent trenéra
- ostatní