STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBC ČPP OSTRAVAsobota 02.11.2019; ČPP Aréna OstravaFAT PIPE FLORBAL CHODOV
6počet diváků: 12112
začátek 20:00; konec 22:02
Utkání: 8XW1-A050; 9. kolo; Extraliga žen
části: 3:2, 0:5, 3:5, střely na branku: 32:35
rozhodčí: Ležák Lukáš, Ležák Martin
delegát: Waliczko Radim; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
34 Veronika Káčová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
7 Gabriela Žůrková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:06PP88 Kristína Hudáková99 Paulína Hudáková
2.1. část16:49-6 Karin Vavrečková
3.1. část19:04-68 Nela Kapcová66 Michaela Mlejnková
4.3. část12:08-34 Veronika Káčová
5.3. část13:32-88 Kristína Hudáková99 Paulína Hudáková
6.3. část16:09PP68 Nela Kapcová99 Paulína Hudáková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:06-24 Jana Vávrová71 Kristína Belicová
2.1. část17:04-18 Magdaléna Plášková22 Martina Řepková
3.2. část09:51-7 Gabriela Žůrková10 Daniela Frantíková
4.2. část10:43-7 Gabriela Žůrková79 Tereza Hanzlíková
5.2. část14:20PP22 Martina Řepková9 Nela Jiráková
6.2. část19:09-18 Magdaléna Plášková22 Martina Řepková
7.2. část19:34-99 Vanessa Rebecca Keprtová79 Tereza Hanzlíková
8.3. část03:38PS7 Gabriela Žůrková
9.3. část04:11-22 Martina Řepková
10.3. část07:48-7 Gabriela Žůrková
11.3. část07:56-21 Eva Preisslerová71 Kristína Belicová
12.3. část08:39EN18 Magdaléna Plášková22 Martina Řepková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část09:3299 Paulína Hudáková2907 nedovolené vrážení
2.2. část13:4197 Kristýna Pospíšilová2920 hra rukou
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část04:283 Karolína Suchá2909 hrubost
2.1. část11:129 Nela Jiráková2911 bránění ve hře
3.3. část14:527 Gabriela Žůrková2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
75 Veronika Tomšová35112468.5757:41
3 Martina Schoupalová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
83 Hana Ranochová3262681.2560:00
37 Jana Christianová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Markéta Vrlíková (U)00031:20321-7
6 Karin Vavrečková (O)10123:40323-3
10 Denisa Kotzurová (U)00032:14332-4
16 Tereza Voláková (U)00000:0000
18 Terezie Šešulková (U)00000:57100
20 Nela Škopková (U)00006:49110-2
23 Andrea Pastušková (U)00009:45140-1
32 Alena Zuzaníková (U)00005:0660-1
34 Veronika Káčová (U)10127:283240
37 Kateřina Šromotová (U)00006:09700
66 Michaela Mlejnková (U)01132:24327-4
68 Nela Kapcová (U)20233:17348-4
73 Viktória Grossová (U)00017:14262-1
88 Kristína Hudáková (U)20220:102531
97 Kristýna Pospíšilová (O)00027:14330-5
99 Paulína Hudáková (U)03326:262920
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Karolína Suchá (U)00022:162904
7 Gabriela Žůrková (U)40423:152785
9 Nela Jiráková (O)01125:563004
10 Daniela Frantíková (O)01113:241412
11 Marie Havlíčková (O)00023:162924
17 Gabriela Tožičková (U)00024:002925
18 Magdaléna Plášková (U)30325:012953
21 Eva Preisslerová (U)10110:481410
22 Martina Řepková (U)23525:342994
24 Jana Vávrová (U)10110:481420
27 Adéla Jůzová (O)00010:481400
28 Johana Vrbová (O)00005:32601
41 Markéta Svačinová (O)00021:232802
71 Kristína Belicová (U)02211:331601
77 Karolína Kellovská (U)00002:23401
79 Tereza Hanzlíková (U)02221:022723
99 Vanessa Rebecca Keprtová (O)10118:572432
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Robenek - trenér
Václav Jurečka - vedoucí
Pasecký Luděk (09.12.1983) - licence B - asistent trenéra
Špavelka Dominik (27.04.1995) - licence D - trenér
REALIZAČNÍ TÝM
Lenka Lačňáková - vedoucí
Lukáš Procházka - asistent trenéra
Petr Brabec - asistent trenéra
Štefek Karel (01.11.1977) - licence C - trenér