STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Crazy girls FBC Liberecneděle 03.11.2019; SH ZŠ Dobiášova Liberec1. SC TEMPISH Vítkovice
1počet diváků: 5010
začátek 15:00; konec 16:50
Utkání: 8XW1-A049; 9. kolo; Extraliga žen
části: 0:1, 1:3, 0:6, střely na branku: 13:54
rozhodčí: Hátlová Kateřina, Jansová Lenka
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
68 Kateřina Dlouhá (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část06:37-40 Pavla Bárková13 Markéta Rumlová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část14:50-22 Sára Seevaldová29 Kamila Paloncyová
2.2. část03:22-26 Barbora Husková44 Lucie Theimerová
3.2. část08:28-44 Lucie Theimerová26 Barbora Husková
4.2. část14:03-69 Natálie Hurníková
5.3. část00:56-69 Natálie Hurníková
6.3. část04:25-77 Zuzanna Krzywak25 Ivana Šupáková
7.3. část08:33-50 Vlaďka Maděrová18 Lucie Cholinská
8.3. část10:15-48 Eliška Planková26 Barbora Husková
9.3. část11:14-77 Zuzanna Krzywak88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar
10.3. část16:32-88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar50 Vlaďka Maděrová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část17:5840 Pavla Bárková2902 blokování hokejky
2.3. část18:1747 Karolína Vlachová2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část19:2350 Vlaďka Maděrová2908 vražení zády
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
68 Kateřina Dlouhá54104481.4860:00
72 Kateřina Dvořáková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
73 Petra Klečková1311292.3160:00
37 Nikola Příleská000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Natálie Hroudová (U)00000:0000
13 Markéta Rumlová (U)01100:0000
17 Dominika Plichtová (U)00000:0000
18 Markéta Valešová (U)00000:0000
19 Aneta Foffová (O)00000:0000
27 Gabriela Horáková (U)00000:0000
40 Pavla Bárková (U)10100:0001
47 Karolína Vlachová (U)00000:0000
66 Barbora Knotková (U)00000:0000
86 Kateřina Novotná (U)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
7 Zuzana Halfarová (O)00000:0000
10 Denisa Ferenčíková (U)00000:0000
13 Jana Trošková (U)00000:0000
16 Anna Grufíková (U)00000:0000
18 Lucie Cholinská (U)01100:0000
22 Sára Seevaldová (U)10100:0001
25 Ivana Šupáková (O)01100:0000
26 Barbora Husková (U)12300:0001
29 Kamila Paloncyová (U)01100:0000
44 Lucie Theimerová (O)11200:0001
48 Eliška Planková (U)10100:0001
50 Vlaďka Maděrová (U)11200:0001
68 Lucie Suchánková (U)00000:0000
69 Natálie Hurníková (U)20200:0002
77 Zuzanna Krzywak (U)20200:0002
88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar (U)11200:0001
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Jakubík - trenér
Tomáš Jakubík - vedoucí
Rondoš Vojtěch (15.05.1997) - licence D - asistent trenéra
Rondošová Kristýna - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Dušan Dudešek - vedoucí
Pečonka Josef - fyzioterapeut