STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
ACEMA Sparta Prahaneděle 20.10.2019; SH Kutná hora KlimeškaSokoli Pardubice
6počet diváků: 4323
začátek 18:00; konec 19:48
Utkání: 8XM1-A047; 7. kolo; Superliga florbalu
části: 2:1, 2:2, 2:0, střely na branku: 25:16
rozhodčí: Filipčík Jiří, Filipčík Ondřej
delegát: Černý Petr; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
95 Matěj Pruner (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
66 David Petržela (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:55-27 Michal Pažák14 Marek Zouzal
2.1. část09:31-95 Matěj Pruner12 Lukáš Ujhelyi
3.2. část17:58-10 Josef Juha
4.2. část19:40-14 Marek Zouzal6 Dominik Bartoš
5.3. část15:42-95 Matěj Pruner17 Milan Garčar
6.3. část18:56EN81 Matěj Čermák10 Josef Juha
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část17:01-47 Adam Šmíd37 Přemek Pakosta
2.2. část01:34-83 David Žáček26 Daniel Škeřík
3.2. část08:37-66 David Petržela20 Jan Kourek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část08:5658 Jan Savický2907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Martin Beneš1631381.2560:00
64 Roman Nový000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Martin Haleš2451979.1757:46
55 Jakub Levínský000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 David Ježek (O)00000:0000
6 Dominik Bartoš (O)01122:432700
8 Jakub Kolstrunk (U)00005:26700
10 Josef Juha (U)11225:112723
12 Lukáš Ujhelyi (U)01126:102811
14 Marek Zouzal (U)11222:562740
15 Matyáš Velc (U)00011:27111-1
17 Milan Garčar (O)01130:572913
21 Kristián Kozák (U)00008:461000
24 Jan Marvánek (O)00022:562710
27 Michal Pažák (U)10122:432730
28 Michal Zeman (O)00008:461010
29 Radim Křenek (O)00000:0000
67 Jakub Burian (U)00025:322813
71 Jan Lang (U)00008:02910
81 Matěj Čermák (U)10126:372933
95 Matěj Pruner (U)20228:182953
97 Jakub Čáp (U)00003:30410
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
6 Vojtěch Kaluža (O)00008:071010
10 Patrik Petr (U)00015:46180-1
20 Jan Kourek (U)01125:40240-2
21 Ivo Teichman (U)00028:05260-1
24 Tomáš Dlesk (O)00023:34260-3
26 Daniel Škeřík (O)01124:41230-3
35 Lukáš Slabý (O)00023:512411
37 Přemek Pakosta (U)01117:13190-2
42 Vojtěch Klein (O)00000:0000
47 Adam Šmíd (U)10119:17203-2
48 Lukáš Prix (O)00012:25141-1
58 Jan Savický (U)00019:55223-2
66 David Petržela (U)10123:372320
83 David Žáček (U)10116:25203-1
93 Petr Černý (U)00016:462000
95 Filip Krigovský (U)00024:482621
REALIZAČNÍ TÝM
Ondřej Kašpárek - trenér
Lubomír Vachuda - vedoucí
Skalička Radek (29.04.1985) - licence B - asistent trenéra
Vojta Marek (25.02.1989) - licence B - asistent trenéra
Nováková Eva - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Jan Černohorský - vedoucí
Formánek Radek (23.09.1994) - licence C - ostatní
Levínské Kateřina - fyzioterapeut
- ostatní