STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
Florbal Ústísobota 05.10.2019; SC SLUNETA Ústí n./LTJ Sokol Jaroměř
6počet diváků: 2017
začátek 17:00; konec 19:12
Utkání: 8XM22019/2020-A033; 5. kolo; 1. liga mužů
části: 0:1, 3:4, 3:2, střely na branku: 37:27
rozhodčí: Monzer Josef, Procházka Lukáš
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
4 Radek Kužel (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
18 Tomáš Černý (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část13:41-97 Radim Kühnel28 Jakub Krupica
2.2. část16:30-12 Dominik Beneš91 Miroslav Fořt
3.2. část18:41-12 Dominik Beneš27 Dan Semerád
4.3. část07:43PP10 Václav Vavruška91 Miroslav Fořt
5.3. část16:04-4 Radek Kužel28 Jakub Krupica
6.3. část18:48-10 Václav Vavruška11 Ondřej Kawulok
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:52-69 Jakub Kopecký9 Vojtěch Výborný
2.2. část06:52PP18 Tomáš Černý69 Jakub Kopecký
3.2. část10:21PP94 Petr Hofman69 Jakub Kopecký
4.2. část13:15-37 Dominik Haž18 Tomáš Černý
5.2. část17:13-18 Tomáš Černý37 Dominik Haž
6.3. část12:15PP18 Tomáš Černý9 Vojtěch Výborný
7.3. část17:29-18 Tomáš Černý33 Patrik Rozkovec
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část05:5210 Václav Vavruška2901 sekání
2.2. část09:5350 Dominik Herzina2922 špatné střídání
3.3. část11:5194 Tadeáš Dittrich2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část11:1118 Tomáš Černý2910 držení
2.3. část06:488 Jan Hrobský2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
94 Tadeáš Dittrich123975.0026:45
22 Lukáš Topš1541173.3333:15
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Jiří Veinfurter3763183.7860:00
1 Šimon Špaček000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
4 Radek Kužel (U)101
10 Václav Vavruška (U)202
11 Ondřej Kawulok (U)011
12 Dominik Beneš (U)202
14 Pavel Vítek (U)000
15 Tomáš Sattler (O)000
16 Josef Novák (U)000
24 Vladimír Štorek (U)000
27 Dan Semerád (U)011
28 Jakub Krupica (U)022
33 Vít Pavelka (U)000
35 Aleš Poloprutský (U)000
47 Jan Medek (U)000
50 Dominik Herzina (U)000
52 Martin Fuchsig (U)000
55 Lukáš Täuber (O)000
91 Miroslav Fořt (U)022
97 Radim Kühnel (O)101
HRÁČIGAPTS
2 Jakub Kubina (O)000
4 Patrik Horčička (O)000
7 Jan Škola (U)000
8 Jan Hrobský (O)000
9 Vojtěch Výborný (O)022
10 Petr Hašek (U)000
11 Jakub Kárník (O)000
18 Tomáš Černý (U)415
29 Dominik Emlar (U)000
33 Patrik Rozkovec (U)011
37 Dominik Haž (U)112
69 Jakub Kopecký (U)123
77 Vít Heger (U)000
89 Pavel Kotrč (O)000
94 Petr Hofman (U)101
REALIZAČNÍ TÝM
David Derka - trenér
Jiří Horák - vedoucí
Koník Jakub - asistent trenéra
Ladislav Alinče - fyzioterapeut
Stummer David - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Martin Klapka - trenér
Tomáš Křovina - vedoucí
Balcar Roman - fyzioterapeut
Křovina Tomáš (05.02.1982) - licence C - asistent trenéra