STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
Florbal Teplicesobota 12.10.2019; SH KrupkaFlorbal Ústí B
7počet diváků: 2210
začátek 17:00; konec 18:55
Utkání: 8XM4-A007; 2. kolo; Divize
části: 3:5, 1:3, 3:2, střely na branku: 56:43
rozhodčí: Pekárek Lukáš, Šedivý Tomáš
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
32 Daniel Weiss (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
15 Martin Zoul (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:07-17 Lukáš Fiala19 Lukáš Vyskočil
2.1. část13:18-16 Martin Schneider28 Martin Severa
3.1. část17:56-96 Martin Pechatý28 Martin Severa
4.2. část19:10-17 Lukáš Fiala27 Tomáš Soukup
5.3. část03:57-31 Milan Gerhard27 Tomáš Soukup
6.3. část10:07PP96 Martin Pechatý16 Martin Schneider
7.3. část18:52SH58 Jakub Derka
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:06PP10 Hynek Nikolič66 Tomáš Brom
2.1. část10:25PP66 Tomáš Brom69 Jakub Koník
3.1. část10:51-17 Patrik Šredl19 Jindřich Grosse
4.1. část14:17-69 Jakub Koník66 Tomáš Brom
5.1. část14:50-14 Filip Kučaba69 Jakub Koník
6.2. část12:13PP69 Jakub Koník19 Jindřich Grosse
7.2. část17:23-19 Jindřich Grosse10 Hynek Nikolič
8.2. část18:52-69 Jakub Koník15 Martin Zoul
9.3. část06:49-69 Jakub Koník66 Tomáš Brom
10.3. část19:50-10 Hynek Nikolič66 Tomáš Brom
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část02:0481 Martin Sedlmaier2901 sekání
2.1. část09:123 Michal Stejskal2901 sekání
3.2. část11:0781 Martin Sedlmaier2907 nedovolené vrážení
4.3. část11:5558 Jakub Derka2922 špatné střídání
5.3. část17:4431 Milan Gerhard2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část08:1672 Stanislav Polanský2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Václav Hlavsa92777.7820:00
32 Daniel Weiss3482676.4740:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
92 Tomáš Hlava5674987.5060:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
2 Ondřej Brabec (U)000
3 Michal Stejskal (U)000
12 Jan Koštoval (U)000
16 Martin Schneider (U)112
17 Lukáš Fiala (U)202
19 Lukáš Vyskočil (O)011
27 Tomáš Soukup (U)022
28 Martin Severa (U)022
31 Milan Gerhard (O)101
58 Jakub Derka (U)101
81 Martin Sedlmaier (O)000
96 Martin Pechatý (O)202
HRÁČIGAPTS
3 Jiří Strnad (O)000
7 Adam Nikolič (O)000
10 Hynek Nikolič (U)213
14 Filip Kučaba (U)101
15 Martin Zoul (U)011
17 Patrik Šredl (U)101
19 Jindřich Grosse (U)123
28 Leoš Nergl (O)000
52 Vít Škvára (O)000
66 Tomáš Brom (O)145
69 Jakub Koník (U)426
72 Stanislav Polanský (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Martin Severa - trenér
Martin Severa - vedoucí
Soukup Tomáš (02.09.1986) - licence C - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Jindřich Grosse - vedoucí