STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
1. FbK Táborčtvrtek 19.09.2019; TJ Spartak MAS Sezimovo ÚstíFC Bučis Team
4počet diváků: 6011
začátek 19:30; konec 21:30
Utkání: 8XMP-5A01; 5. kolo; Pohár Českého florbalu
části: 2:5, 2:2, 0:4, střely na branku: 21:43
rozhodčí: Hofhansl Adam, Teska Lukáš
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část17:49-11 Petr Kutner13 Josef Mareš
2.1. část18:02-20 Jiří Novák
3.2. část07:29-13 Josef Mareš11 Petr Kutner
4.2. část12:06PP13 Josef Mareš4 Roman Klípa
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část07:45-46 Matěj Nykl14 Tomáš Vondruška
2.1. část12:27PP44 Michal Soukup8 Tomáš Matoulek
3.1. část15:40-14 Tomáš Vondruška88 Jan Wald
4.1. část17:28-88 Jan Wald14 Tomáš Vondruška
5.1. část19:15-8 Tomáš Matoulek14 Tomáš Vondruška
6.2. část09:29PP14 Tomáš Vondruška99 Jakub Černý
7.2. část09:34-14 Tomáš Vondruška8 Tomáš Matoulek
8.3. část03:37-32 Tomáš Filip23 Bruno Sandner
9.3. část05:50-29 Jakub Vondruška44 Michal Soukup
10.3. část08:50-8 Tomáš Matoulek99 Jakub Černý
11.3. část15:42-88 Jan Wald
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část12:044 Roman Klípa2907 nedovolené vrážení
2.2. část09:0439 Dominik Sebastian Zenkl2907 nedovolené vrážení
3.2. část19:5220 Jiří Novák2902 blokování hokejky
4.3. část06:4666 Jan Loskot2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část11:5641 David Munk2919 hra na zemi
2.3. část16:3029 Jakub Vondruška2907 nedovolené vrážení
3.3. část18:214 Adam Drastich2903 nadzvedávání hokejky
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
33 Miroslav Bouška82675.0014:10
1 Dušan Václavík3592674.2945:50
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
35 Jan Hlinák04-4060:00
34 Marek Galajda000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
3 Josef Papež (U)000
4 Roman Klípa (U)011
5 Lukáš Janura (U)000
8 David Vodrážka (U)000
9 Miroslav Hloušek (U)000
11 Petr Kutner (U)112
13 Josef Mareš (U)213
15 Marek Dóka (U)000
20 Jiří Novák (U)101
29 František Kalina (U)000
39 Dominik Sebastian Zenkl (U)000
66 Jan Loskot (U)000
81 Tomáš Odložilík (U)000
84 Lukáš Holub (U)000
90 Marek Janovský (U)000
94 Daniel Babilon (U)000
HRÁČIGAPTS
3 Jakub Rohn (U)000
4 Adam Drastich (U)000
5 Jan Pohořalý (U)000
8 Tomáš Matoulek (U)224
14 Tomáš Vondruška (U)336
23 Bruno Sandner (U)011
29 Jakub Vondruška (U)101
32 Tomáš Filip (U)101
37 Antonín Šiška (U)000
41 David Munk (U)000
44 Michal Soukup (U)112
46 Matěj Nykl (O)101
88 Jan Wald (U)213
96 Jan Štědrý (U)000
99 Jakub Černý (U)022
REALIZAČNÍ TÝM
Lukáš Mück - trenér
Petr Kutner - vedoucí
Mareš Josef (13.03.1989) - licence C - asistent trenéra
Hloušek Miroslav (29.11.1990) - licence C - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Zahalka - trenér
Richard Melíšek - vedoucí
Hovorka Vít (25.12.1978) - licence D - asistent trenéra