STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
FBC OSTRAVAstředa 13.11.2019; ČPP Aréna OstravaSokol Pardubice
8počet diváků: 406
začátek 18:00; konec 20:00
Utkání: 8XMP-7H01; 7. kolo; Pohár Českého florbalu
části: 1:0, 2:4, 5:2, střely na branku: 28:20
rozhodčí: Kačer Pavel, Vašíček Ondřej
delegát: Seďa Petr; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
43 Michal Sládek (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
42 Vojtěch Klein (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:06-25 Matyáš Šindler43 Michal Sládek
2.2. část00:45-18 Dominik Klimscha81 Erik Moravčík
3.2. část19:08-87 Ivo Dohnal23 Petr Stejskal
4.3. část00:14PP43 Michal Sládek14 Jiří Juhaňák
5.3. část07:44-27 Dominik Eichner23 Petr Stejskal
6.3. část10:58PP25 Matyáš Šindler14 Jiří Juhaňák
7.3. část14:24-38 Jan Daniš57 Patrik Posselt
8.3. část19:52-43 Michal Sládek38 Jan Daniš
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část02:00PP37 Přemek Pakosta48 Lukáš Prix
2.2. část07:15-10 Patrik Petr37 Přemek Pakosta
3.2. část10:55-20 Jan Kourek58 Jan Savický
4.2. část16:02-47 Adam Šmíd48 Lukáš Prix
5.3. část08:46-93 Petr Černý94 Lukáš Kučera
6.3. část17:10-47 Adam Šmíd
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část17:008 Tomáš Kubíček2922 špatné střídání
2.2. část01:4043 Michal Sládek2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část16:3383 David Žáček2901 sekání
2.2. část19:5094 Lukáš Kučera2901 sekání
3.3. část09:2810 Patrik Petr2919 hra na zemi
4.3. část14:3620 Jan Kourek2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
83 Jan Binder2061470.0060:00
32 Vít Lukáč000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
55 Jakub Levínský2882071.4360:00
1 Martin Haleš000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
3 Marek Švajný (U)000
4 Lukáš Homola (U)000
8 Tomáš Kubíček (O)000
14 Jiří Juhaňák (U)022
17 Marek Lipový (O)000
18 Dominik Klimscha (U)101
23 Petr Stejskal (U)022
25 Matyáš Šindler (U)202
27 Dominik Eichner (U)101
36 Richard Klimek (U)000
37 Jakub Češek (U)000
38 Jan Daniš (U)112
43 Michal Sládek (U)213
57 Patrik Posselt (U)011
68 Daniel Flašar (U)000
81 Erik Moravčík (O)011
87 Ivo Dohnal (U)101
HRÁČIGAPTS
10 Patrik Petr (U)101
11 Michal Janeček (U)000
20 Jan Kourek (U)101
21 Ivo Teichman (U)000
24 Tomáš Dlesk (U)000
35 Lukáš Slabý (O)000
37 Přemek Pakosta (U)112
42 Vojtěch Klein (O)000
47 Adam Šmíd (U)202
48 Lukáš Prix (U)022
58 Jan Savický (U)011
66 David Petržela (U)000
83 David Žáček (U)000
93 Petr Černý (U)101
94 Lukáš Kučera (U)011
97 Marek Weinelt (U)000
99 Michal Smola (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Svačinka - trenér
Jaroslav Heiser - vedoucí
Dominik Špavelko - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Ladislav Štancl - vedoucí